Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek, túlparázom?

Mi a véleményetek, túlparázom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Június végére vagyok kiírva, mostanában egyre többször érzem a jóslókat, mégjobban beindult a fészekrakó pörgés, mindent elkészítettem, valahogy azt súgja a szívem hogy előbb fog jönni a babánk. Első gyerek, úgyhogy minden új, izgulok is rendesen. A férjemmel nagyon bulizósak voltunk, nagy baráti társasággal, sokatjartunk el, mióta terhes vagyok, nagyon rendes volt, visszafogta magát, szinte el se jár itthonról. Viszont hozzank jönnek a barátaink, az ő cimborái is, és van hogy rendesen felöntenek a garatra. Mostanában elkezdtem félni, mi van ha egy ilyen iszákos estén jndul be a szülés, az egy dolog h taxit is tudunk hívni, nem kell feltétlen vezessen, de kifejezetten apás szülést tervezünk, majd részegen jön velem a vajúdóba? Szerintetek butaság ezen gindolkoznu, vagy beszélnétek a helyemben vele erről? Van hasonló tapasztalatotok?


2019. máj. 17. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kéne így alkoholizálnia foleg hogy terhes is vagy. Oké hogy összejönnek a barátok de az nem azt jelenti hogy minden áron is be is kell b**zni. Lehet inni anélkül hogy valaki matt részeg legyen.

Nem irigyellek kedves kérdezo, mert gondolom miután meg lesz a gyerek ezt utána is uzni fogja és akkor meg az lesz az indok hogy ki kell eresztenie a gozt a sok gyereksírás meg sz*ros pelusok cserélése után..

2019. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egy picit összezörrentünk és felhoztam neki hogy akkor ezt is beszéljük meg... És most nekem van lelkiismeretfurdalásom miatta
2019. máj. 18. 19:17
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Ennyi rosszindulatú keserű nőt 😁😁

Kocsma a házból, meg alkoholista....

Karót nyelt fapi...ák!

2019. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mi is nagyon szerettünk barátokkal összejárni, iszogatni. Én nem aggódtam emiatt egyáltalán, mondjuk szemben lakunk a kórházzal vezetni nem kellett :D Mikor beindult a lányom, azon az estén éjfélig voltak nálunk barátok. Igaz nem volt tivornya, de onnantól nekem 19 óra múlva volt a kezemben a baba, a férjemet haza is küldték, mert csak nők lehettek a vajúdóban, csak a szülésre hívtam vissza. Szóval ha akkor is ivott volna, kétszer kijózanodik, mire a szülés kezdődik :D Ne vitatkozzatok ezen :D

Ennek már 8 éve most várjuk a harmadikat, gyerekekkel is ugyanúgy eljárunk, vagy jönnek hozzánk barátok, nem kell hogy megszűnjön a társasági élet :) Én kifejezettem szeretem, ha jönnek a barátok hozzánk :)


Hajrá és drukk a végére!

2019. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom ☺️
2019. máj. 20. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!