Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pár férfi tagja frontint...

Ha a pár férfi tagja frontint én citalopram gyigyszert szed pánikbetegség miatt az árthat e a babának? Olyanok akik rosszindulatuak meg hogy ilyennek minek gyerek kérem ne irjanak

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 15:10
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Olyan okos vagy amugy nem tudom hogy lenne nekem amiatt szülés utánni depressziom mert a párom gyogyszereket szed én magzatvédő és magne b6 kivűl semmit nem szedek!!!!!!!!!!
2019. máj. 24. 16:32
 12/28 anonim ***** válasza:
77%

A párod orvosát kellene erről tájékoztatni és ő biztos, hogy tud megfelelő választ adni.

Az én anyukám ötven éves elmúlt, amikor pánik beteg lett! (ő nem szed gyógyszert)

Egy nagy lelki trauma váltotta ki nála...

És ez a betegség bármikor kialakulhat...

Akkor, senki se vállaljon gyereket?

Bármilyen betegség előfordulhat a későbbiekben is... ezt nem lehet kivédeni...

2019. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat a páromnál is lelki trauma miatt lett de sajnos neki kelett a gyogySzert mert sokat fogyott 20 kg meg fogom kérdezni
2019. máj. 24. 16:48
 14/28 A kérdező kommentje:
jo hogy háborgok mikor irtam is minek a gyerek kiméljenek nem azt kérdeztem hogy vállaljak e gyEreket el tudom dönteni olvastam is utánna hogy arthat e ha a férfi szedi ezeket a gyogyszereket csak konkrétat nem találtam az volt a kérdésem a spermákat roncsolhatta e a gyogyszer szedés
2019. máj. 24. 16:51
 15/28 A kérdező kommentje:
Ja és sajnálom ha téged idegesit a gyerek engem nem imádom a gyerekeket és van türelmem hozzájuk
2019. máj. 24. 16:53
 16/28 anonim ***** válasza:
63%
Én nem írtam, hogy ne legyen gyermeked. Azt javasoltam, hogy legyetek körültekintőek. Neked sem megy az értő olvasás. Meg ahogy látom IQ sincs sok. Mindenesetre sok szerencsét!
2019. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Egy választ töröltettem gondolom a tiéd volt hogy minek a gyerek az ilyennek
2019. máj. 24. 16:59
 18/28 A kérdező kommentje:
Igen nem te irtad hanem a 2 kommentelő csak töröltettem ja hogy nincs iQ igen az a lényeg neked van mindegy már bánom hogy irtam ide
2019. máj. 24. 17:02
 19/28 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező szerintem neked is kellene az a frontin
2019. máj. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Lehet
2019. máj. 24. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!