Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pár férfi tagja frontint...

Ha a pár férfi tagja frontint én citalopram gyigyszert szed pánikbetegség miatt az árthat e a babának? Olyanok akik rosszindulatuak meg hogy ilyennek minek gyerek kérem ne irjanak

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 15:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, ne is haragudj de a megnyilvánulásaid borzalmasak. Tájékozódj, ne itt tegyél fel kérdéseket, szted orvosok vagyunk? Ha mindenki azt írná nem lesz baj elhinnéd? Ha azt h baj lesz azt is? Kicsit túllihegted ezt.
2019. máj. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%
Ez az egész szóra sem érdemes...
2019. máj. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
A trágár kommetek ki lettek töröltetve ha szora se érdemes miert irsz ide mindegy téma lezarva hidd el többet nem is fogok itt kérdezni semmit. Mert itt tisztelet a kivételnek csak megbántani tudjátok az embert hogy ilyen embernek minek gyerek meg ha sir mi lessz vele nem az volt amugy se a kérdés !! És nem hiszem , hogy orvosok vagytok csak tudod mikor valaki ir ide nem azért ír,hogy egyből lehordják az emberek én kis naiv azt hittem valaki esetlek volt már igy hogy a párja gyogyszert szedett és ő meg terhes lett nem arra voltam kiváncsi hogy nekem minek gyerek stb de ennyit az emberekről további szép estét mindenkinek
2019. máj. 24. 20:07
 24/28 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy inkább abban az esetben lenne rizikós, ha az anyuka szedne ilyen jellegű gyógyszereket.
2019. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Az én férjem pont ezeket szedte elég nagy dózisban és mellé még Peritolt is alvásra, több orvos is mondta, hogy nem probléma. Plusz energiaital, chips, stb...

Azóta leállt ezekkel, a munkahelyi problémája is megoldódott.

Egészséges 30 hetes magzatom van.

2019. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
De jó gratulálok én meg csak 6 hetes vagyok jo babavárást neked :)
2019. máj. 24. 22:59
 27/28 anonim ***** válasza:

Az én férjem is évek óta szed antidepresszánst. Három gyermekünk van, a legidősebb már 10 éves, a legkisebb 2 éves. Nagyon okosak, egészségesek, illetve a nagy fiam asztmás, de a férjem családjában ez öröklődik, nem a gyógyszer miatt van. Ő egyébként kiemelkedően értelmes és a többiek is előrébb járnak a kortársaiknál.

Az a baj, hogy az emberek többsége nincs tisztában azzal, hogy milyen a pánikbetegség. Az én férjem csak simán rosszul van. Nem pánikol, nem kapkod, semmi ilyesmi. Először nem is gondoltunk pszichés betegségre, csak úgy derült ki, hogy a teljes kivizsgálás során nem találtak nála semmilyen fizikai problémát.

A betegsége semmilyen formában nem befolyásolja a családi életünket, de persze van akinél ez sokkal durvább.

2019. máj. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nállunk is teljes kivizsgálásnál derült ki csak a gyomra fájt meg szedült és fogyott 20 kg . Igen sajnos sokan nincsenek tisztába hogy nagyon sok féle pánikbetegségg van
2019. máj. 25. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!