Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-16 hét közöttiek, hogy...

12-16 hét közöttiek, hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Émelygés, hányinger, derékfájás, álmatlanság van? Esetleg van köztetek aki energikus, és könnyen viseli?
2019. máj. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
16. het, ritkan van emelyges, mellerzekenyseg, ami viszont jellemzobb az a sok allastol/menestol kifaradas, illetve van mar par hete haskemenyedes.
2019. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
13 hetes vagyok, nekem az energiám szinte nulla hetek óta és ez már borzalmasan zavar, mert ha valamit csinálnom kell, akkor pikk pakk kimerulok. 🙁 Rosszul alszom, mert éjszaka kb 2-3 szor felkelek wc miatt... Nekem kb 3 óránként ennem kell valamit, mert különben jön a hányinger, émelygés. Kicsit szarul is érzem magam, hogy nem azt érzem, hogy jaj de jó terhesnek lenni. Viszont nagyon örülök neki, de remélem lassan a szép oldala is meglesz a terhessegnek. ☺️
2019. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csütörtökön töltöm a 13. hetet. Hálisten semmi komolyabb bajom nem volt. Hányingerem nagyon néha van. Puffadok kicsit, fáradékony vagyok (bár lehet a hülye idő végett is), de egyébként minden oké :)
2019. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a 13. héten vagyok :) émelyegni sose émelyegtem, a puffadás lentebb hagyott. Eddig szét tudtam volna aludni a fejem is, de már csak a reggeli felkelés a rossz, egyébként jobban "pörgök". ez kb annyit tesz hogy nem vagyok csiga :D de leginkább lusta vagyok. Viszont elaludni nehezen tudok.
2019. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!