Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mivel foglaltátok le...

Terhesen mivel foglaltátok le magatokat? Unatkozom itthon

Figyelt kérdés

26 hetes terhes vagyok.

Eddig lefoglalt az egyetem, a vizsgák. De január elejére végeztem mindennel, a következő két félévem passzív a baba miatt.

Most pedig úgy érzem, megöl az unalom.

A legtöbb barátom, barátnőm tanul a maradék vizsgájára, esetleg dolgoznak. A párom most elutazott 4 napra a barátaival, de napközben ugye ő sem tud velem lenni mindig, max összefutunk egy kávéra, vagy gyors ebédre, de az is 1-2 óra csak.


A mai napom pl. így nézett ki:

-reggel elmentem reggelizni két barátnőmmel, az még mondhatni a napom "izgalmas" része volt, meg ugye előtte készülődtem, sminkeltem, stb.

-hazaértem 11-re, másfél órát Instagramoztam, telefonon beszélgettem, közben ment egy sorozat

-utána megebédeltem, azóta meg sorozatozok, olvasok és chatelek, netezek


Plusz ha unatkozom, általában nasizok valamit, vagy a netet bújom babaruhákat vásárolva. Ami azért probléma, mert már így is rengeteg mindent vásároltam a picinek, több ruhája van az első hetekre, mint pár felnőttnek...


Ha áprilisig ez lesz, szerintem én becsavarodok.


2018. jan. 20. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Élvezd ki, hogy unatkozhatsz. :-) késöbb már nem sokat fogsz tudni unatkozni. Mondjuk én nem értem, hogy lehet unatkozni, nekem mindig annyi könyvem van talonban, várólistán és annyi sorozat, amit megnéznék, hogy életem végéig se unatkoznék.
2018. jan. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Én dolgoztam, tudod, nem mindenki pasik és szülők pénzére szül:-)
2018. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Sütök-főzök, olyan kajákat amikre eddig nem volt időm, takarítok, elsétálok a boltba, bevásárolok, idősebb rokonokra is több időm van.
2018. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Moss, vasalj, főzz, takaríts
2018. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a normális válaszokat!:)

Igen, mindenki azt mondja, hogy becsüljem meg ezeket a napokat, mert a következő években nem sok ilyen lesz.

Sorozatokból nem találtam most olyat, amit elkezdenék nézni, általában azokból megy 1-1 rész, amiket már láttam.

Két Jo Nesbo könyvet olvastam el most, keresek valami újat, csak az is általában ideig-óráig köt le egy nap. Recepteket is mentettem el (most tanulok főzni), meg most azt találtam ki, hogy a legjobbakat kiírom egy szép könyvecskébe esetleg.

A házat rendbe teszi más, a babaruhákat meg általában vásárlás után azonnal kimosom, kivasalom. Így is van, hogy néha csak úgy áthajtogatom, átpakolom az összeset, imádom őket nézegetni.



# 2

Látom, muszáj volt valamit beszólni. Remélem ettől jobbat alszol ma!:)

2018. jan. 20. 21:31
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Takaríts is néha...

Amúgy olvastam, filmet néztem, megtanulok horgolni, kötni.

2018. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tegnap lett kitakarítva az egész ház, nem a kupi tetején ülök.
2018. jan. 20. 21:36
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is dolgoztam ,az utolsó két hónapban voltam itthon.készülődtem a baba érkezésre,tévéztem,szüleimhez /tesómhoz jártam sokat!akkor utána ugye hetente tobbszor menni mert nst...a végén már Naponta.mostam a ruháit a kicsinek,mindent beszereztem magamnak is,apának is bevásároltam h amíg nem leszek itthon legyen félkész étel.aztán ablakpucolas,fuggonymosas,a legeldugottabb helyek kitakaritasa.én is olvastam könyvet.nagyon nem unatkoztam!most h megvan a gyerek,suliba járok /tanulok Úgyhogy alig várom h vége legy és szusszanhassak egy kicsit mielött Ő bölcsibe én meg dolgozni megyek.
2018. jan. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Terhességi diab miatt sokat főztem, számoltam a ch-t és három óránként ettem. Ezzel sok idő elment. Gyerekneveléssel kapcsolatos könyveket olvastam és persze regényeket. Azóta sincs annyi időm olvasni sajnos. Olvass Stephen King-et vagy a fiának az új könyve is egész jó Joe Hill: Spóra. Íratkozz be könyvtárba esetleg, találhatsz jó könyveket, amikkel elütheted az idődet. Sorozatokból például tuti újranézném a Szex és NewYork-ot, Szívek szállodáját, Jóbarátokat, ha nagyon unatkoznék. De tudom ajánlani a Downton Abbeyt, a Homeland-et, 24-et ha esetleg nem láttad ezeket.
2018. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%
Szégyen ennyi rosszindulatú ember.. inkább csendben maradnátok!! De nem, nem.. muszáj megnyilvánulni és irigykedni.. meg feltételezni.. kedves Kérdező! Én várandóságom 18. hetében lettem veszélyeztetett terhes, ezért táppénzen voltam a végéig. Sokszor unatkoztam én is, főleg, mert sokat kellett feküdnöm. Tavaly áprilisban szültem, ha jól látom a tiéd is áprilisi baba lesz. :-) Én nagyon sok sorozatot néztem, olvastam, főleg a baba gondozásával, fejlődésével kapcsolatos könyveket, netes cikkeket. Sajnos nekem nem lehetett, de ha nincs egészségügyi indok akkor egy kis laza tornát javasolnék idő eltöltésnek, youtube-on biztos van sok szuper kismama torna. Szülés után kelleni fog a jó fizikum a baba ellátásánál, főleg amikor már izeg-mozog, kúszik. :-)Írhatnál kismama naplót, amit majd oda adsz a 18. szülinapján,én írtam. :-)Élvezd ki, mert utána nem lesz egy perc unatkozás sem. De rüheltem azt, aki anno nekem ilyet tanácsolt. :-D De igazuk volt. :-) Szép babavárást kívánok, jó egészséget!
2018. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!