Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is volt ilyen? Mitől van?

Másnak is volt ilyen? Mitől van?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt óta nagyon fáj a fenekem alatti comb rész, és a belső combom. Meg a gerincem végénél, de ott nagyon,a hasam aljába szokott még nagyon bele nyíllalni.. Másnak is volt ilyen hogy, egyszerre fáj mindene? Mitől van ez? Holnap délután megyek orvoshoz, de azért kíváncsi vagyok..

32 hkm



2019. máj. 27. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont így voltam vagyok most de én csak 7 hetes kismama vagyok nekem irt ki az orvos gyogyszertári krémet nekem azt mondta az ülőidegem csipődött be meg ide kiirtam egy kérdést is mert én menni ülni feküdni se tudtam mindjárt bemásolom a kérdésem
2019. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2019. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!