Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neked milyen volt a vercukort...

Neked milyen volt a vercukort terheles?

Figyelt kérdés

Nagyon rettegek tole :(

Halisten csak 0 es 120 perces vert vesznek le.


2019. máj. 30. 05:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szar, de vannak rosszabb dolgok az életben. Az első vérvételig ugyanaz, mint előtte, utána a lötty nagyon nem jó, de citrommal lemegy. Én mindkétszer egy egész citromot belenyomtam. Ez ad egy kis energiát, így amíg várni kell, már nem szédülsz, mint az első előtt. Utána még egy vér és lehet enni. 😊
2019. máj. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmi extra, ne felj tole ennyire. Tobbszor is voltam es raadasul a legutobbi terhessegemnel eleg pocsekul voltam reggelente, amig nem reggeliztem (emelyges, gyomoreges, szedules).

9 utan mentem a cukorterhelesre, mert akkor volt idopont.

A cukros lottynek nem volt borzaszto ize es elteleitett annyira, hogy nem voltam mar ehes utana. Vittem konyvet, telefont, elolvasgattam ott a masodik vervetelig, azutan pedig megettem a szendicsemet es kesz.

De a korabbi cukorterhelesek is normalisan mentek, azokra raadasul korabban kellett mennem, szoval ehes sem voltam meg, mire odaertem.

Miert felsz tole?

2019. máj. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én épp itt ülök és várom, hogy leteljen a 2 óra! Már most unom magam! Hidd el, a löttynél ez a várakozás sokkal rosszabb!!!
2019. máj. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem mész el, utolsó? Én a 2 közt hazajöttem aludni. 😂
2019. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam. Több kismamának, ahogy lenyelte, már jött is vissza a cukor. Elég tömény, a nővérnek meg nem volt ideje mindenkinek csomómentesre kevernie a koktélt, de hát a végét elropogtattam :D Szerintem, ha egy férfit állítanak oda, hogy húzza le, kért volna még egy kis cukrot, mondván, hogy "nem elég édes" :')

Eseménydús két óra volt, ki-be járkáltak kismamák és nem kismamák a szurira, egy gyerek összeesett...

2019. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Alig vartam, h vegre ehessek valamit, ez volt a legnehezebb resze, h ezt kibirjam!

Nekem a lotyi finom volt, de meg ehesebb lettem tole.

Most megyek jovoheten a masodik babammal, citromot vinni kell megint, azt sajnos nem adnak.

A vedono is abban a rendelointezetben van, szoval, elintezek ket dolgot egy csapasra, hatha megfeledkezetet az ehsegrol.

Amugy, anno az errdmenyem s@r lett :(:

2019. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a lötyi nem volt jó de nem is vészes (nem vagyok már gyerek, hogy nyafizzak ha nem finom a gyógyszer).

A várakozás közben nem lehetett hazamenni, de nem volt gáz. Férjemmel mentünk, és kisfiammal, a kórház kertjében beültünk a büfébe és beszélgettünk. Az persze nem volt olyan szuper hogy ők ették a jó kis melegszendvicset amíg én csak nézhettem a kaját, de a 2. vérvétel után benyomtam egyet én is :)

2019. máj. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a lötyibe tehettem citromlevet, sokat segített. Volt egy pont a 120p alatt amikor úgy éreztem ez vissza fog köszönni de végül nem történt semmi. Engem elkísért a férjem is és végig beszélgettünk. A világ legjobb érzése volt amikor végre utána megehettem a reggelimet. 🤤
2019. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bementem, megmerték a vércukrom, 5.2, jó mehet, levették a vért, bekeverték a cukros lötyit, kezembe adta, hozott citromot?, nem, megfordult a szekrényhez, én gyors megittam a 3 dl, visszafordult, itt a citrom, mondom már megittam, nevettünk. 2 óra múlva ugyanitt tali. Addig elmentem a Lidlbe bevásárolni, meg elintéztem 1-2 dolgot a városban, 2 óra múlva újra vérvétel. 5.4 (ezt utólag tudtam meg). Ez a második terhességem volt, de az elsőnél is kb. így zajlott. Mindták, hogy lehetőleg egyszerre, de max. két nekifutásra igyam meg. Lehúztam elsőre, majd kijelentettem, higy a teámat ennél édesebben iszom, nincs ebben semmi extra. Akkor a véreredményem 0 perces 4.6, 120 perces 4.2 volt. A két órában ott ültem akkor, a férjem is velem volt. Nem történt semmi, de az a tapasztalatom, hogy jobb mozogni, mint egyhelyben várakozni.
2019. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Semmi extra


Majd éhen haltam


Így a cukrosvizet gyors bedobtam

Nekem finom volt, pedig mindenki szörnyülködik


Letelt a 120 p

Szomjas voltam

Nem engedtek inni

( nem mindenhol engedik, igyál előtte)


Vérvétel


Ott volt a szendvicsem


Ettem


Ennnyi


Szabit vettem ki emiatt, mert riogattak, h rosszul

Leszek..nem kellett colna

2019. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!