Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neked milyen volt a vercukort...

Neked milyen volt a vercukort terheles?

Figyelt kérdés

Nagyon rettegek tole :(

Halisten csak 0 es 120 perces vert vesznek le.


2019. máj. 30. 05:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én múlt héten voltam, kicsit féltem én is, de citrommal, behűtve nekem ízlett. Anyukám eljött velem, kb. az ivás után fél órával volt kb. 5 perc, amikor szédültem, de ennyi. A eredmény is jó lett. Nálunk nem lehet elmenni, nem értem, máshol miért, a mozgás módosítja az eredményt.
2019. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Borzalom, én alapból nem vagyok édesszájú, majdnem kihánytam utána rá 10percre hascsikarás majdnem hasmenés lett belőle. Lehet az én szervezetem nincs hozzá szokva. Nekem az utolsó gondolatom a kaja volt. 😅 Férjem terelte a figyelmem hozott újságot rejtvényt fejtettem, mi nálunk nem engednek haza. Pláne, hogy 20 perc sétára van a házunk felesleges lett volna. Nagyon nehezen ment az idő, de végül sikerült bent tartani. Azt mondták, ha kihanyom újra kell máskor csinálni. Na ez vissza tartott attól, hogy hányjak, de borzasztóan kellett uralkodni magamon. Nekem ez volt az egyik legrosszabb élményem, még a vaspótlás sem volt szörnyű pedig attól szédültem és másfél órát kellett ülnöm egy kényelmetlen széken 8hónapos várandósan. 🙃 De nyílván ez tök egyéni. Rakja bele sok citromot, ha engedik akkor úgy talán elviselhetőbb. A legrosszabb nem ihattam közben semmit és ugye a reggeli kávét sem lehet ilyenkor szóval még szédültem is odáig az alacsony vérnyomásom miatt. 😅 Ja és nálunk csak pár csepp citromot lehetett bele rakni jobban mondva a nő keverte be. Sok sikert remélem szerencsésebb leszel. 🙂
2019. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnél -10 évvel ezelőtt- engem lecsesztek, hogy hogy mertem citromot vinni egy laborba, de nagy duzzogva belefacsarták, szóval nálunk csak citromlevet lehet vinni, magát a gyümölcsöt nem. Aztán ott helyben 2 húzásra meg kellett innom. Rossz élmény volt, majdnem kihánytam. Az utolsónál viszont odaadták a lötyit és mondták, hogy max. 5 perc alatt igyam meg kint a váróban. Na ez sokkal kellemesebb volt. Nem is volt így olyan tömény.
2019. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Huh még jó, hogy nem olvastam el tegnap a kommenteket :D


Én szerencsés voltam akkor semmi gond nem volt :) haza is jöhettem. Volt pár perc a közepénél amikor "beütött" a cukor de ennyi. Hálistennek nem volt hányingerem sem.

2019. máj. 31. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!