Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány csík! Terhes...

Nagyon halvány csík! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Csináltam ma egy tesztet nagyon halványan látszik egy második csík! 9 nap múlva kellene megjöjjön! Szerintetek lehet baba?
2019. máj. 31. 13:11
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

Ha 9 nappal vagy a várt vérzés előtt, akkor az kb. azt jelenti, hogy ovuláció után lehetsz 4-5 nappal. Én még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy az ovulációd késett és az LH - HcG keresztreakciót mutatja ki ez a terhességi teszt.


Lehet, hogy csinálnék egy LH tesztet is a helyedben. Vagy még inkább: hagynám az egészet 10 napig, és akkor cisnálnék újra egy terhességit.


Azt megkérdezhetem, nem rosszból, cska tényleg kíváncsiság, hogy hogy jutott eszedbe 9 nappal a következp aktuális vérzés előtt tesztelni?

2019. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen teszt? Szet van tepve? A vateras meg ebayes gagyi noname kínai fos tesztek neznek ki igy ha 30mpig lóbálod a pisiben, de legyen szerencsed. Ez sztem elaztatott valami ea a tesztvonal HELYE latszik csak,
2019. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
21# értek egyet.
2019. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok nem tudom mi a neve eldobtam a dobozát!amúgy kiszedtem abbol a kis műanyagból !azért gondoltam ,hogy csinálok mert állandóan éhes vagyok mostanában és fáj a mellem !😁 ennyi az egész! Csak egy gondolat volt !
2019. máj. 31. 15:57
 25/52 anonim ***** válasza:
Ezek egy nagyon elazott tesztek. Ketto mindegyik negativ. Szerintem is csak száradási csik.. Nekem is volt ilyen amirr azt hittrm pozitiv.. De az nem 9nappal mensi elott volt. Nem hiszem hogy ezek pozitivak. Ha nem jon meg akkor tesztelj.
2019. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
És pár másodperc után rá is szárad ! Pár nappal ezelőtt meg abszolut semmi sem látszott ! Mindegy ! Köszönöm a válszokat ! Majd a vér vizsgalatból meg állapítják !
2019. máj. 31. 16:22
 27/52 anonim ***** válasza:
83%
Ne haragudj de minek vérvizsgálat? Ha bírnál várni másfél hetet, akkor kiderülne magától is. Másrészt mint fentebb írtam, lehet hogy kémiai terhesség. A terhességek több mint fele elmegy, mielőtt kimaradna a menstruáció, és a nők sosem tudják meg, hogy megindult a beágyazodás. Kell ez neked? Ezt csak az idő oldja meg. Tök mindegy milyen vizsgálat, a baba akkor fogan meg és marad veled, ha akarja, ezt nem tudod befolyásolni. Én aztán nagy tesztelő voltam, de max 3 nappal nem várt előtt teszteltem, megjegyzem teljesen feleslegesen, mert mikor végre teherbe estem, csak a nem várt napján lett nagyon halvány.
2019. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
86%
En csak azt nem ertem, hogy miert tette fel a kerdest a kedves kerdezo, ha meg van rola gyozodve, hogy ott van a csik? Es mi a francnak kell szetszedni azt a nyamvadt tesztet? Ha pozitiv lenne, kiutne a szemedet, de ezen 1 azaz EGY csik van. Mily meglepo ez 9 nappal nemvart elott...
2019. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
86%
Tüneteid meg pláne nem lehetnek még. De te is az a tipik kérdező vagy, aki már eldöntötte hogy terhes és csak azért írta ki a kérdést, hogy megerősítsék. Bírom az ilyeneket. Akárhányszor írják le H túl korai még nincs rajta semmi, te márpedig akkor a látod és igenis terhes vagy. Akkor minek a kérdés?
2019. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a wow-os hozzászóló .

Nem mondtam hogy pozitív teszt , hanem hogy száradási csík ..de kérlek azt ne mondjatok már hogy nem látszik ! Teljesen látszik , nem is kell erőlködni hozzá... ezen lepődtem meg , mert azt hittem a száradási gyengébb . Amúgy nekem tök mindegy hogy terhes-e a kedves kérdező vagy nem , de így kiakadni ezen... :)

2019. máj. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!