Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon halvány csík! Terhes...

Nagyon halvány csík! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Csináltam ma egy tesztet nagyon halványan látszik egy második csík! 9 nap múlva kellene megjöjjön! Szerintetek lehet baba?
2019. máj. 31. 13:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
30, ez olyan szinten nem erős, hogy nagyítassal is alig látszik. Nem kiakadás, de nem jo amikor beleringatjátok a kérdezőt a hülyeségbe.
2019. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Micsoda normalis kommentek ! Mintha valami utólsó lennék! Remélem majd ha ti akartok babát akkor ti is így jártok ,hogy látjátok a csíkot de más lebeszél ! Szét szedtem és? Mert azon a kis üvegen keresztül azt hittem csak árnyék!
2019. máj. 31. 18:51
 33/52 anonim ***** válasza:
84%
"Kedves" kérdező. Képzeld el én 26 hetes terhes vagyok. Soha nem képzeltem semmit a tesztemre. Igaz nem is teszteltem idő előtt. Nem is szedtem szét tesztet. Időn túl sem nézegettem. Pedig majdnem egy év volt mire sikerült. A negatív volt hát negatív. Viszont mikor pozitív lett, nem itt kellett kérdezgetnem h az-e. Jah de én be sem beszéltem magamnak a terhességet
2019. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
En is latom a felson a nagyon halvany csikot az alson semmit. Hozzateszem: nekem is volt ilyen nagyon halvany csikom, de en siman kukaztam negativkent, es az is volt. A pozitiv teszt latszik. Akkor is, ha halvany. Ettol te meg lehetsz terhes, de full feleslegesen tesztelsz, mikor meg a sperma meg sem szaradt a combodon. En ertem, hogy izgulsz, de ha beleeled magad, akkor csak nagyobbat koppansz, ha megsem. Nyugizzal le, vegyel mely levegot es ne ringasd magad vagyalmokba.
2019. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
86%
Alapszabályként: ha a tesztet szét kell szedni, a fotót negatívba rakni, akkor az nem pozitív.
2019. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Van már egy fiam!és igazából még a babát nem terveztük! Nemrég kezdtem el dolgozni és izgulok nagyon ,hogy talán az vagyok vagy sem !😩
2019. máj. 31. 20:48
 37/52 A kérdező kommentje:
És eddig ha csináltam is tesztet sosem volt ilyen csík rajta ! Sőt semmilyen
2019. máj. 31. 20:49
 38/52 anonim ***** válasza:

"Remélem majd ha ti akartok babát akkor ti is így jártok ,hogy látjátok a csíkot de más lebeszél"


Ha negatív a teszt, hálás leszek ha felnyitják a szemem. Hisz ezért töltötted fel, hogy megtudd.

2019. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
65%
Tehát most akkor akarsz gyereket vagy sem? Kezdem azt hinni, hogy kamu. Egyszer azt írod mennyire akarod máskor meg, hogy izgulsz, nehogy terhes legyél...kamu kérdés gyanús?
2019. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
39 dehogy kamu. Nyilván akar, különben nem tesztel 9 nappal menzesz előtt. Csak ha azt írja nem akar, akkor nem mondják hogy rágörcsöl.
2019. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!