Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam meg a férjemnek...

Hogy mondjam meg a férjemnek hogy babánk lesz?

Figyelt kérdés
Nem akartuk még most csak késobb. Es ö szeriintem nem fog neki örülni mert el kell innen költözni nagyobb lakásba mert itt csak 1 szoba van a miénk. En nagyon örülök neki hogy terhes vagyok de nem tudom hogy mondjam meg neki
2019. jún. 2. 16:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Akkor hogy lehetnek terhes ha nem szakadt ki?

Voltam orvosnal terhes vagyok es mindig vedekeztunk akkor csak kiszakadt

2019. jún. 2. 17:04
 12/24 anonim ***** válasza:
90%

Hagyjátok! Itt mindenki védekezés mellett lesz terhes.

Kérdező, eléállsz, és közlöd vele. Házasok vagytok, nem dugó partnerek. Elvileg ez jelent valamit.

2019. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom tudja, hogy nem jött meg a menstruációd, hiszen biztos említetted neki. Szóval sejti. Nem kérdezte, hogy mi volt a dokinál?
2019. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem tudja hogy voltam orvosnál mert akkor dolgozott. És nekem mindig szokott késni de most azért mentem orvoshoz mert hányingerem is volt
2019. jún. 2. 17:30
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
Értem. Üljetek le, mondd neki, hogy fontos dologról szeretnél beszélni. Közöld vele, hogy mit mondott az orvos, a többi meg majd jön magától. Ha kell, hagyj neki 1-2 napot, hogy megeméssze a dolgokat és eldöntse, hogy ő mit akar.
2019. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

Remek házasság lehet.

Egyébként meg mit parázol? Esetleg a te hibádból szakadt ki?

2019. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Szivem, bénán húztad fel a gumit, és terhes maradtam. - kb igy.


Amugy nem ertem, hogy szakadhat ki a gumi. 15 éve élek nemi életet, mindig gumival védekeztem, soha egyetlen partnerem sem szakitotta ki, nem volt nem kívánt terhességem és amikor megszakítással védekeztünk a párommal kb 5 évig akkor sem estem teherbe.

2019. jún. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%

Óvszerszakadás:

Nekem többször is szakadt már..

Ne kérdezzétek hogy ( megfelelő síkosítóval is)



Nem hiszem el, hogy egy házasságban ez gondot kell okozzon.


Elvileg ez feltételez egy olyan kapcsolatot ami stabil, őszinte viszony.


Én már a gyanakodásnál elmondtam volna.


Mindegy hogy mondod

Nem ezen múlik

2019. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is szakadt mar ki gumi. Nem lehetetlen ez. Az mar attol inkabb, hogy ezt valaki ne vegye eszre. Ha keletkezik egy kis szakadas es a surlodas fenall (ki-be) akkor az nagyobb lesz. Az meg azert feltuno, ha mikor kihuzza a csavo, akkor kikandikal a bre.

Na de ez csak az en tapasztalatom, nem lattam en se mindent. Lehet ugy is ki tud szakadni, hogy szabad szemmel nem veszik eszre.


Kerdezo, egyszeruen csak mondd meg neki.

2019. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%

Vacsora közben.

- Milyen napod volt drágám?

- pont olyan mint mindig. Az ügyfelek ma is teljesen hülyék voltak. Nálad?

- Valami hasonló. Aztán meló után elmentem bevásárolni, szokásos bolond vénasszonyokat kerülgetni a Tescoban. Jah, és kiderült, hogy terhes vagyok.

2019. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!