Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan anyukák/kisma...

Vannak itt olyan anyukák/kismamák akiknek a párjuk/férjük nem úgy reagált a pozitív tesztre, mint ahogy vártátok?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy várták a babát, de magára a pozitív teszt hírére, láttára nem úgy reagált, mint vártátok.

Az én párom elég rosszul reagált a jó hírekre, és kíváncsi vagyok más is járt-e így. Az én sztorimat leírom a hozzászólásba, aki szeretné elolvasni. :)


2019. jún. 3. 09:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Nálunk pl az első pozitív tesztnél épp playstation-nel játszott. Kérdezte kész? Mondom igen. Pozitív. Erre kaptam egy: jól van! választ és játszott tovább. Én meg álltam a teszttel a kezemben mint egy hülye.

Persze később bocsánatot kért és hozzá tette, nem mindig reagál jól a jó hírre.

Ezt be is bizonyította a második lányunknál.

A második pozitív tesztnél meg kaptam egy: hát jöhetett volna később-et is. Mondom basszus terveztük, hogy jött volna később? Hát mert nem gondolta, hogy ilyen hamar jön. (Második próbálkozós hónapban).

Persze mindkét lányom imádja ő is, és azóta is együtt vagyunk.

2019. jún. 3. 09:34
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Kíváncsi vagyok a sztoridra.


De amúgy hasonlóan jártam én is.

Épp vidéken volt a párom mikor teszteltem, és bár ki akartam várni hogy hazaérjen a hosszú hétvégéjéről, amit barátokkal töltött, nem bírtam ki. Végül felhivtam és telefonban mondtam el. Utólag nem is bánom, hogy nem láttam az arcát. Mert nulla érzelem volt a hangjában, kb csak tudomásul vette. Hogy mit mondott pontosan arra már nem emlékszem, de tudom, hogy azt hitte hülyéskedek, és utána is nagyon közönyös volt. Sőt akkor is mikor hazáért.


Háttérinfó: alig 3 héttel korábban döntöttük el, hogy jöhet a baba ha akar. Azért nem együtt teszteltünk, mert aznap reggelig nekem sem jutott eszembe tesztelni. Igazából fel sem merült bennem, hogy kéne. Összesen egyszer voltunk együtt a hónapban, mert olyan ellentétesen dolgoztunk, hogy kb nem is találkoztunk. És egy pénteki este ő elment, én meg otthon maradtam. Másnap reggel felébredve jutott eszembe, hogy "hm, ma kéne megjönnie" de semmilyen pms tünetem nem volt. Pedig mindig van. Nem hajszálpontos a ciklusom, így nagyon nem hatott meg. De korábbról volt otthon egy tesztem, gondoltam: gyorsan pisilek egy negatívat, hogy ne kezdjen el kattogni az agyam, hogy "mi van ha..." Nem akartam magam terhesnek képzelni, így ez tűnt a legjobb megoldásnak. A szembesítés. Legnagyobb megdöbbenésemre azonban egyértelmű pozitív lett. Szóval én sem nagyon hittem a szememnek.


Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett de így kerek a történet. Aztán hamar átváltott kispapába és nagyon segítőkész lett, óvott mindentől. Most 6 hónapos a fiúnk és imádják egymást.

2019. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
(bocsi túl hosszan írtam a választ, közben már leírtad a sztorid)
2019. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

En : terhes vagyok

Ex: tolem ??

2019. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad velem.

Akkor nem csak én vagyok ilyen "szerencsétlen".

Hát akkor nagyjából az én párom szintű: jól van-t kaptál te is.

Nem is értem, olyan mintha lefagyna az agyuk, és úgy dolgozzák fel mintha azt mondtuk volna, holnap esni fog.

2019. jún. 3. 10:38
 6/20 A kérdező kommentje:

4-es: akkor már ezek szerint nem vagytok együtt.

De a pozitív tesztnél még együtt voltatok?

És te mit válaszoltál erre a nagyon érett kérdésre?

2019. jún. 3. 10:40
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk olyan volt, hogy minden teszt negatív lett es elmentem az orvoshoz. Kiderült hogy terhes vagyok, felhívtam mert épp anyumnál voltam egy hetet és nem tudtam volna várni. Annyi volt a válasz, hogy aha oké. Akkor ott azért kicsit lefagytam hogy ennyi?! Következő UH-ra jött velem és meghallotta a szívhangot és elkezdett sírni, olyan cuki volt. Azóta is imádják egymást
2019. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

1. gyereknél még fősulira jártam levelező (dolgoztam főállásban). Hazajön, odaadom a tesztet és a plüssgólyát, férjem: "ezek szerint sikerült? De jó, ingyen lesz a sulid!"

Már jót röhögünk rajta azóta :)


Most már a 3. gyerekemet várom, de volt 2 vetélésem is szóval az 5 terhességemből a további 4-et már elérzekenyülve fogadta :)

2019. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Mi csak azért "nem örültünk"mert volt két vetélésem és egy kémiaim.Szoval se ő sem én nem merjük bele élni magunkat.Párom csak annyit mondott hogy idáig már eljutottunk...de nyilván a mi esetunk más.Ha majd elérem a 30.hetet legalább akkor majd örulunk addig csak visszafogottan.
2019. jún. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Utolso vagyok.Amugy szerintem a férfiaknak később alakul ki ez az érzés.Nekünk más,mert bennünk van.😁
2019. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!