Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan anyukák/kisma...

Vannak itt olyan anyukák/kismamák akiknek a párjuk/férjük nem úgy reagált a pozitív tesztre, mint ahogy vártátok?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy várták a babát, de magára a pozitív teszt hírére, láttára nem úgy reagált, mint vártátok.

Az én párom elég rosszul reagált a jó hírekre, és kíváncsi vagyok más is járt-e így. Az én sztorimat leírom a hozzászólásba, aki szeretné elolvasni. :)


2019. jún. 3. 09:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

Az első babánál a pozitív tesztet értelmezni sem tudta :D Csak így nézte, hogy most ez mi? Kb. ez a reakció.


A másodikra sajnos nem emlékszem, meglepetéske volt, és viszonylag keveset aludtam az épp dackorszakos nagylányom miatt :D


Most a harmadiknál azt kérte teszteljünk együtt. Ő mártotta a pisibe, majd így kivette, te ezen semmi sincs. Mondom talán azt várjuk meg míg felmegy a vizelet :D Aztán előjött a két csík, mondta, hogy jó, majd a doki után meglátjuk :D


Szóval ő sem volt úgy oda-meg vissza.

De a terhességeket is így kezeli. Az elsőnél még viszonylag lelkes volt, mikor már kint is érződött a mozgás, most a harmadiknál kb kötelességből simogatja a pocakot :D


Ez ilyen, a férfiak akkor válnak apává, amikor a kezükbe nyomjuk majd a kész csomagot. Akkor ő is sírt mindkettőnél, és azóta kiváló apa.

Hármasszámú még bent lubickol, szóval nem tudom őt hogy fogja fogadni, de biztos ugyanilyen lelkesen:)

2019. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
A legtobb pasi azt hiszi nem jon ossze egybol. Ne mar pont nektek lenne olyan mazlitok, kizart, stb. Aztan meg pislognak mikor az elso vagy masodik probalkozos honapban elejuk all a no azzal hogy terhes. Nekunk is az elso honapban osszejott, pedig csak egy aktus volt akkor mikor kb. az ovum lehetett. A reakcio az volt hogy olyan rohogo gorcs tort ra hogy mindenki minket nezett(nyaralas, reggeli a hotel ettermeben, ott kozoltem vele). Most 18 hetes vagyok es le sem tudom vakarni a hasamrol, allandoan fogdosa, simizi, beszel hozza. Az utobbi napokban foleg miotta mondtam, hogy enyhen erzem a mocorgasait. Ha minden jol alakul a kesobbiekben jobb lesz a parod hozzaallasa a terhessegedhez es a babahoz. Pl. eddig a ferjem azt mondta(eleg hatarozott ember), hogy nem jon be velem a szuleskor es tegnap volt az a kijellentese hogy bejon es nem hagy magamra a legnehezebb resznel. Nagyon meglepett es borzasztoan jol esett, el is sirtam magam(hormonok)
2019. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
A tavaly nagyon orultunk egy halvany csikocskanak, de nem maradt meg es eleg nehezen tettuk tul magunkat rajta. Iden nogyogyaszati gondokkal fordultam orvoshoz, aki felirt egy gyogyszert, amit csak akkor szabad szedni, ha biztosan nincs baba, ezert elobb egy tesztet kellett csinalnom. A tesztcsik hamarabb kijott, mint a kontrollcsik, erosebb is lett, en meg csak kiabaltam, hogy nem igaz, ez nem is igaz, hogy is lehetne igaz?? A parom is meglepodott, de o azt mondta, nem orul, amig az orvos nem mondja, hogy lehet orulni. En biztos voltam benne, hogy minden renbe lesz, de a ferjem arcan tenyleg csak akkor lattam, hogy orul, amikor megneztuk uh-n es dobogott a kicsi szive :)
2019. jún. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

A férjem épp aludt még reggel amikor kiosontam megcsinálni a tesztet. Bementem, felébresztettem, és mondtam neki:

-Drágám ébredj, mutatok valamit. mire ő kómásan:

-Mi az mit csinált már megint a macska??

-Nem a macska, hanem csináltam terhességi tesztet. -odanyújtottam neki.

-Aha, és ezen most mit kell nézni?

-Hát pozitív!

-Ja, jó... - megpuszilt és visszaaludt. xDDD

2019. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%

Éppen éjszakás műszakból jött haza reggel a párom. Én persze felkeltem előbb és teszteltem. Mikor hazajött mutattam neki a pozitív tesztet és mondtam, hogy gratulálok apa leszel, a válasz annyi volt, hogy szuper majd elment aludni....szegény hulla fáradt volt 😀 Persze delután mikor hazaértem a melóból már nagyon várt és agyon puszilgatott szóval nálunk a fáradság miatt sztem fel se fogta, hogy mivan 😀 Azóta minden nap elmondja, hogy mennyire várja, hogy megszülessen a pici. ☺️

19+1 hkm

2019. jún. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
A tesztelést megelőző este átolvastam a teszt leírását, hogy mi mit jelent, de másnap reggel ébredés után olyan kóma voltam, hogy hiába néztem a rublikákat, fogalmam se volt róla, melyik csíknak hol kéne lennie. Férjem odajött hozzám, ránézett a tesztre, mondta, hogy terhes vagyok, aztán ment tovább szerelni az ikeás konyhabútort. :D
2019. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hát nagyon jó történetek kerekedtek itt ki. :)

Néhányan jót mosolyogtam. :)

Igen nálunk is már picit viccesen tekintünk vissza, és sokszor hozom fel neki ezt a beszólását, hogy: jól van!

És tényleg mennyivel másabbul reagálnak a férfiak erre, mint mi. :)

2019. jún. 3. 15:44
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
Hat mi konkretan osszevesztunk. Eleg halvany volt az elson a csik. Es valtig allitotta, hogy negativ. Mondom de ott a csik, nem latod?! O nem. Na mondom akkor vedd fel a szemuvegedet es probald a lampanal. Ja jo latja de az semmi. Mert mivelhogy o a terhessegi tesztek tudora tudvan tudja, hogy egyforma erosnek kell lennie a ket csiknak. Majdnem felrugtam. Komolyan.
2019. jún. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

10.

Ez se tuti :/

Én a pozitív tesztnél majdnem sírtam, nem örömömben..

A férjem meg majd kiugrott a bőréből, láttam rajta az őszinte örömöt meg lelkendezést.

Azóta 5 hónapos a kicsi, a férjem első naptóé kezdve olyan mintha a baba ellátására termett volna, én meg türelmetlen vagyok és nem megy annyira nekem ez az egész, most kezdem magam kicsit talán összeszedni.. De engem a férjem "oktat" meg ő ad tanácsokat kb a baba ellátására nem fordítva :/

Hát én nem vagyok jól bekötve..

2019. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az én mostmár expárom reakciója annyi volt " Hát ő ezt mégse akarja. Legyünk inkább csak barátok jó?"

Na azóta sem beszéltünk....

2019. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!