Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor már én is megkérdezem,...

Akkor már én is megkérdezem, szerintetek mi a baba neme?

Figyelt kérdés

[link]


12+4 hetesen. Szonográfus szerint egyértelműen fiú, de a nőgyógyász nem volt ennyire biztos ebben, bár a nála nem is feküdt úgy, hogy láthatta volna a lába közét.. :)


2019. jún. 5. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok szakértő, de első rànézésre fiú.
2019. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Egyértelműen fiú pedig nem értek hozzá.
2019. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

11-14 hetesen megcsak oldalrol lehetne megtippelni, mert mindket nemnel ott van a peniszkezdemeny, csak lanyoknal 30 fokosnal kisebb szoget zar be a gerinccel, fiuknal tobbet:

[link]


Szoval ebbol az alulnezeti kepbol, amit linkeltel nem lehet megmondani. De ha kertel vertesztet kromoszomavizsgalattal, akkor abban benne lesz (pl. PRENA-teszt).

2019. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Legény lesz ;)
2019. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Most mindenki fel fogja tenni, hogy "a szonográfus ezt mondta, DE ti gyakoris körmös, takarító, könyvelő és pultos uh-szakértők minek látjátok a darabkát, kuki vagy köldökzsinórdarab?"


Gyerekváráskor se butuljunk már el könyörgöm

........

2019. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Ez a baba kisfiú. Ha lány lenne akkor olyan lenne a lába között mint egy kicsi hamburger. Nekem így mondta az orvos,erről lehet felismerni a legjobban.
2019. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

5-ös: igen, feltettem a kérdést olyanoknak, akik voltak már állapotosak (vagy a párjuk volt állapotos, legyen ő könyvelő vagy titkárnő) és látták a babájuk UH képén hogy fiú vagy lány, illetve ha hasonló képet kaptak, a későbbiekben kiderült-e hogy mégis kislányról van szó. És igenis meg lehet hülyülni, hiszen egy csoda, egy új élet van a szívünk alatt!

2019. jún. 5. 11:36
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
boy azaz fiú lesz
2019. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Nem tudom ki pontozza le a válaszadókat és ez miért jó neki, remélem sok boldogságot okoz az illetőnek az életében.

2019. jún. 5. 13:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Kisfiú!

Van egy fiam ès egy lànyom is :)

2019. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!