Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen estekben, nem látszik...

Milyen estekben, nem látszik a terhesség, meg a has, pocak egy nőn 9 hónap alatt bármilyen nadrágban, pólóban, pulcsiban?

Figyelt kérdés
2019. jún. 5. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Aki eléggé túlsúlyos, és egyébként is bő ruhákban jár.

Egy ismerőssel jártam úgy, hogy meséli, hogy nemsokára szülni fog, én meg csak néztem, hogy észre sem vettem, hogy terhes. Túlsúlyos volt és nem hordott korábban sem feszes ruhákat, úgyhogy nem lehetett észrevenni. Nyilván aki közelebb áll hozzá, akivel együtt él, az látja.

2019. jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha alapból kövér a nő, főleg, ha hasra hízós típus.

Van egy ismerősöm egyébként, aki kifejezetten vékony, de mindig olyan slampos, bő ruhákban járt, hogy meglepődtem, amikor a hatodik hónapban mondta, hogy terhes. Neki végig kisebb méretű volt a hasa is.

2019. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Remélem nem kifogásokon gondolkodsz hogy titkold a terhességedet.
2019. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyik rokonom kb 140 kg-val kezdte a második terhességét. Úgy ment szülni, hogy még feszülősebb ruhákban sem látszott, hogy terhes, annyira elnyomta a súlyfelesleg.
2019. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem vannolyan ismerosom, aki kifejezetten vekony, megsem latszott rajtabsemmi 2 hettel szules elott. Igaz tel volt, fel volt oltozve, de nyilvan eleg kicsi hasa lehetett. Gondolom genetikai kerdes is.
2019. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Áztlagos testalkatom van és 15kg súlytöbblet, nagyja a fenekemen. Világ életemben lapos hasam volt, de nem izmos. A második terhessegemnel félidősen még lapos volt, 30 hetesen puffadasnak latszott, 35 hetesen félidősnek. Az utolsó 3 hétben nőtt meg a pocakom, hátsó fali lepenyem volt, a baba vegig fejvégű volt, a háta bal oldalamon volt. Talán ezek miatt látszott alig a terhességem.
2019. szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Első babámmal a 30.hétig nem látszott a hasam, a törzs részem lett vastagabb, de én aktívan sportoltam, nagyon erős hasfalam volt akkor. Utána kezdett kikerkedni. Kistesóval már nagyon hamar látszott.
2019. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sportos vagyok, de a hasam sosem volt lapos (túl jól főzök), plusz genetikai kicseszés nálam, hogy ha a popsi-mell lemegy a fogyástól, a hasam az stabian megmarad. A hasfalam terhességnél nem bizonyult azonban edzettnek, rajtam nagyon hamar látszott minden, most 28 hetesen hatalmas görögdinnye hasam van. Elől tapad a lepényem, gondolom ezért is. Bő ruhában viszont kétszer akkorának látszok, úgyhogy nálam eltakarásra a bő cucc nem segítene.
2020. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 53 kg-mal indultam a terhességnek, 63 kg voltam közvetlen szülés előtt. A 8. hónapban kezdték kérdezni, akik távolabbról ismertek, hogy csak nem vagy terhes? A baba 3300 gr-mal született, tehát kicsi se volt.
2020. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kicsi volt a hasam,35ik hétben sürgősségi császár lett,mert nemvolt magzatvizem egyáltalán.

Talan ez is hozzátehetett.

A baba 2200gram volt.

Én pedig 12kgt hiztam.

2020. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!