Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig dolgozott terhesség...

Ki meddig dolgozott terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 07:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
50%
Amikor az orvos is megállapította a terhességet a 6. héttől. De azt tudni kell, hogy olyan helyen dolgoztam, ahol veszélyes anyagok voltak és amúgy is veszélyeztett terhes voltam. De amúgy simán bírtam volna a 3. trimeszterig.
2019. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
34%

Szintén ápolónő, igaz külföldön, itt ha akartam volna sem mehettem volna el táppénzre, ilyenért nincs táppénz, ha valaki terhes az nem azt jelenti hogy beteg. Majdnem a végéig dolgoztam.

A kolléganőm, úgy jött a kórházba dolgozni , hogy előtte terhességi vészes hányás miatt reggel infúzióra járt.

Magyarországon divat ez, hogy a pozitív teszt után az emberek rohannak az orvoshoz kiíratni magukat. Én sosem értettem, aztán a szerencsétlen két évest meg adják be a bölcsödébe mert ugye elfogyott a gyed a táppénz meg kevés volt nem tudtak gyűjteni.

2019. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
Elsővel a 36. hétig. A másodikkal a 32. hétig tervezem, ha minden rendben lesz. Szeretnék egy kis nyugalmat, pihenést és felkeszülni a baba érkezésére. (kisgyermeknevelő vagyok)
2019. jún. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
52%

Ma 09:56

Gondolkodj mielőtt írni kezdesz

🤦‍♀️

2019. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn szültem a 41. hétre, előttevaló héten szerdáig dolgoztam. Iroda, javarészt ülőmunka.
2019. jún. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Első terhességemkor 38 hétig. Masodikkal 3-6 hét között tp-n voltam (hiperstimulalt inszemincio, már a pozitív teszt előtt el kellett jönnöm tp-re). 6-9 hét között dolgoztam, majd újra tp görcsök és vérzés miatt. Nem is dolgoztam többet, 26 héttől kórházban voltam (hármas ikrek voltak, ezért fektettek be ilyen koran).
2019. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

15. hètig, gyárban 4 műszakban, nem a legegészségesebb környezetben, innen màr a pozitìv tesztkor táppénzre szoktak menni, de én külsős voltam (màr 3 éve), havonta volt szerződèshosszabbítás, ìgy muszáj voltam maradnon ha akartam gyedet. Itt nincs könnyítés, ha nem bírod viszont látásra!

Viszont a párom megelégelte, hogy veszélyeztetem a babàt így lèpnem kellett, aláírt mégegy szerződést és elmentem tàppénzre. Természtesen nem kaptam többet, úgyhogy elmentem munkanèlkülire, ott a hölgy javaslatára szereztem 1 hónapra papíron munkát, ìgy lettem biztosított szüléskor.

A 2. baba gyes alatt született, most várom hogy kezdje az ovit és kereshessek új munkahelyet

2019. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Első terhességemkor 38 hétig. Masodikkal 3-6 hét között tp-n voltam (hiperstimulalt inszemincio, már a pozitív teszt előtt el kellett jönnöm tp-re). 6-9 hét között dolgoztam, majd újra tp görcsök és vérzés miatt. Nem is dolgoztam többet, 26 héttől kórházban voltam (hármas ikrek voltak, ezért fektettek be ilyen koran).
2019. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
6 hetes korig, vérzés miatt szigorú pihenés, aztán vészes hányás... :(
2019. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag végig. Nekem is utolsó munkanapom egy péntek volt, aztán hétfőn hajnalban már beindult a szülés .
2019. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!