Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idős lehetek ez alapján?

Mennyi idős lehetek ez alapján?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nőgyógyász többet tud mondani. 12.-én tud fogadni. Addigi szeretnék okosabb lenni.

Februárban sajnos el kellett vetettem egy babát:'(

Aztán rá 4 hétre meg is jött normálisan, emiatt a tragédia miatt mivel nagyon megviselt spirált szerettem volna fel rakatni, de a rákszűrésem nem lett jó. Ezért írtak fel hüvelykúpot. Múlt hónapban 36 napra jött meg az átlagos ciklusom amúgy 30 nap. Aztán most már 12 napja késett csináltam egy tesztet pozitív lett, aminek nagyon megörültem. De emiatt most nagyon aggódom, mivel a kúpot nem lehetett használni kismamáknak, mivel káros lehet a picike, elvileg spermaölő hatása van.

Ez alapján esetleg lehetséges, hogy már közben estem meg?



2019. jún. 8. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idős terhességre nem lesz rossz hatással a kúp de biztosat a doki tud mondani. Szurkolok neked, remélem minden rendben lesz ezúttal! :) Majd írj meg mi volt a dokinál.
2019. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm!
2019. jún. 8. 17:20
 13/14 A kérdező kommentje:
A vizsgálaton eddig mindent rendben találtak. Köszönöm a válaszokat még egyszer puszi mindenkinek. 😊😘😘😘
2019. jún. 14. 11:11
 14/14 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Nagyon örülök neki 😉

Boldog babavárást! ☺️

2019. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!