Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiket szigorú...

Kismamik, akiket szigorú pihenésre fogtak?

Figyelt kérdés
Be tudjátok tartani?Nekem pihennem kellene,de nem igazán tudok,mert sok a dolog,készül a babaszoba és nem várhatom el a páromtól,hogy mindent ő csináljon.Lehet ebből baj?ki az aki nem pihent,de az orvos arra utasította?Lett valami baj?33hetes km
2010. júl. 8. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

szia nekem a 24 héttöl szigoruan feküdnöm kellett volna mert kezdtem kinyilni és görcsölni, a doki szerint.

az összes elöirt gyogyszert bevettem mindig, de semmit nem pihentem, itthon mindent egy magam végzek, és most ott tartok, hogy 38 hetes vagyok.. de most se tudok elfeküdni. most 3111 a méhszájam.

2010. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kriszta pocok ***** válasza:

Szia!

Nekem a 20-21. héttől nyitva a külső méhszájam, sokat kell pihennem. Szedem a gyszr-et is, azt már a 17-18. héttől, mert sokat keményedtem, keményedek. A 29. heti vizsgálaton, már a középső méhszáj is kezdett nyílni, így, hogy ennyit pihenek. Így én nagyon betartom, mert a betöltött 36. hétig ki kell húznunk manóval. Aztán utána mi is folytatjuk az elkezdett lakás átrendezését.

Szerintem azért próbálj pihenni, nehogy előbb jöjjön a baba, már csak pár hét:) Nyitva a méhszájad?

szia

31 hetes km.

2010. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!