Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bemennjek az...

Szerintetek bemennjek az ügyeletre?

Figyelt kérdés
Szerdán délután megfájdult a derekam, elég erősen, kb 10 perc után elmúlt. Tegnap megint éreztem ezt, most pedig kb fél órája feszülten, Heves szívdobogással keltem. 12 hetes terhes vagyok, szerintetek ha bemegyek, hogy nézzék meg uh al, hogy minden oké e a babával, hazazavarnak?
2019. jún. 9. 01:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Nem vérzek, nem görcsöl a hasam, ez lemaradt.

Csak olyan nyugtalan vagyok valahogy.

2019. jún. 9. 01:04
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon erős hasi görcs és vérzés, ekkor kell bemenni a derékfájás nem tartozik ide.
2019. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ezt értem, azzal persze azonnal mennék is.

Harmadik babám, tehát em vsgyok rutintalan kismama, de ilyet még nem éreztem soha.

Felhívtam az ügyeletet, azt mondták merjek vérnyomást, ha kis pihenés után magas, menjek be, rápillantanak.

2019. jún. 9. 01:13
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Felesleges! Ezek a tunetek a terhesseg hozomanyai!

Majd elmulik, cserebe lesz helyette mas😁

2019. jún. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A vérnyomás meg a pulzus jó lett, de a doki hozzátette, hogy ha megnyugtat ha megnézik, nyugodtan menjek be. Úgyhogy szerintem inkább bemegyek.

Nem tudom leírni amit érzek, megmagyarázhatatlan belső feszültség van bennem mióta felébredtem. Nem fáj semmim, de mégsem vagyok "jól".

2019. jún. 9. 01:18
 6/13 A kérdező kommentje:
Talán az egyetlen tünetem, hogy szurkál a cicim, de azt tudom, hogy abszolút normális a terhesség alatt 😃
2019. jún. 9. 01:19
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Akkor menj be. Amugy meg siman lehet az idotol is. Magneziumot kene bevenni
2019. jún. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Napi 3x1et szedek + szükség szerint ha még kell.

Amúgy elszundítottam végül, úgyhogy nem mentem be.

2019. jún. 9. 06:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2019. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most úgy jól vagyok, csak kicsit nyugtalankodom az éjjeli élmény miatt, úgyhogy szerintem ahogy elkészülök bemegyek. Inkább röhögjön körbe az ügyeletes, minthogy baj legyen
2019. jún. 9. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!