Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szedi az Utrogestant, az...

Aki szedi az Utrogestant, az milyen adagokban szedi be a nap folyamán?

Figyelt kérdés
Nekem 3x1-et kell szednem, és mivel nem mondta a doki, hogy hogyan úgy szedem, hogy reggel egyet és este lefekvéskor 2-t. Jól csinálom?
2010. júl. 8. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 3x1-et szedek.Én úgy szedem,hogy reggel,déleben,este egy-egy szemet.Szerintem neked is úgy kellene!Mert a 3x1 azt jelenti,hogy három alkalommal kell bevenni 1 szemet.

Te mire szeded?

Én vérezgettem és azért kaptam.

Minden jót!

12 hetes km.

2010. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 3X1-et szedtem én is, reggel - délben - este a 13. hétig. Majd azt mondta a dokim, hogy az utolsó 15 szemet úgy szedjem, hogy 5napig 2X1-et, aztán 5 napig csak 1X1-et, majd abbahagyhatom.
2010. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én még most vagyok 4 hetes. De korábban volt 2 vetélésem, ami vérzéssel kezdődött, ezért kell szednem.
2010. júl. 8. 19:14
 4/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. 4 hetesen kezdtem én is és most a 15. hétben hagyom abba. Azért kellett szednem, hogy biztosan megmaradjon a baba. Nem volt előtte vetélésem, de nagyon nehezen jött össze és a doki a biztonság kedvéért szedette velem. Most már a méhlepény átvette a védő funkciót, így már nem kell és azt olvastam, hogy a második trimeszterben nem is jó, ha szedik.
2010. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, lemaradt, hogy:

Szorítok neked, hogy végre sikerüljön és problémamentes terhességed legyen egy könnyű szüléssel lezárva.

2010. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is minden jót kívánok Nektek!!!
2010. júl. 8. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
szia, nekem is szedni kellettt, nekem anno 3x2-t, és a doki azt mondta, hogy 8 óránként szedjem, de azt a 8 órát SZIGORÚAN! betartva, nehogy baj legyen, fontos. Szóval én minden nap (13. hét végéig, a doki utasításai szerint a 12. héttől csökkentve) 6 körül (amikor keltem)- 14 óra körül és este 22 óra körül "szedtem" (én hüvelyi bogyót kaptam). Szóval ne szedd össze- vissza, és tartsd be a 3 alkalmat, nem véletlenül írták fel így.
2010. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!