Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. hetes uh sztk-ban hogyan...

12. hetes uh sztk-ban hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Csinalnak kombinalt tesztet vagy csak uh-t? Megbizhato az sztk-s ellatas? En pont a 12. heten utazok az orszag masik vegebe. (Szombaton toltenem a 12. hetet es szombaton utazunk). Ilyenkor elobb itthon kellene megcsinaltatni vagy a celallomason nezzek egy rendelot? Magan vagy sztk? Minden tapasztalatot megkoszonok.

2019. jún. 17. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem SZTK-ban volt, és nem mondom semmivel sem rosszabbnak, mint egy magánt. A lényeg, hogy alaposan megvizsgáljanak az UH-n, elküldjenek vérvételre, pisivizsgálatra és kész. Nem értem ezt a maszekos nagyzási mániát a mai nőknél komolyan!! Én oda mentem, ahol az sztk-s nőgyógyász orvos dolgozik (akihez mindig is jártam). Anélkül, hogy egy fillért fizettem volna neki, mindig kellő figyelmet szentelt nekem a korábbi műtétem alkalmával is. Ráadásul a 12. heti UH után két nappal elmentem az sztk-s rendelésére, ahol ő is megultrahangozott, és megerősítette, hogy minden rendben és a nemét is megállapította. Maga az orvos is nagyon jó fej, és nekem jó az, hogy ahhoz járok, akihez az utóbbi 5 évben (nem a magán rendelésére, hanem sztk-sra.)
2019. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!