Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Ezen a...

6 hetes terhes vagyok. Ezen a heten köszöntött be a hanyas. Csak késő este és kora reggel hányok de akkor epéset, ez baj? Doki szerint sok nőt érint ez a fajta hanyas de 12. het után el fog múlni vagy nem. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Minden rendben van, van szív hang , 6mm az embrió szépen fejlődik:) már vedonohoz is kellesz mennem hogy kiállítsa a kiskönyvet. Nagyon boldog vagyok első babám, 20eves vagyok, az egész család annyira örül neki!:) anya ugyanilyen epeset hányt, öcsémmel szinte egész terhessége alatt. Valaki járt már így? Mikor múlt el neki?

2019. jún. 20. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Általában nem marad meg végig a hányás, bár ismerek egyedi esetet, hogy szegény kismama szülésig hányt. De ez nagyon ritka. Általában a 2. trimeszterben elmúlik, remélem szerencsés leszel, és csak pár hetet kel várnod!

Kerüld azokat a szagokat, ételeket, amiket nem kívánsz, ezzel megelőzheted. És úgy tudom mi várandósok szedhetjük a Daedalont. A magne b6 is hányingercsillapító. A Daedalonról azért kérdezd meg az orvost/gyógyszerészt!

Boldog babavárást!

2019. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8-10 hetesen jott a hanyas ami reggeltol estig vagy masnap estig siman kitartott aztan nehany napig semni majd ujra es volt hogy minden egyes reggel. 24. heten meg javaba hanytam szoval ez a 12. hetre elmulos dolog elegge kamu. Van egy ismerosom akinek az egesz terhessege hanyasbol es agyban fekvesbol allt ki.
2019. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen hányogattam, 8 hetesen úgy keltem reggel, hogy hajnal 5 és 6 között 4x hánytam, majd a nap folyamán még kb 20 alkalommal. Ez eltartott a 16. hétig, majd csillapodott kicsit és utoljára a 32. héten hánytam.

Cserébe mondjuk soha egy percig nem görcsöltem, nem kellett magnéziumot szednem stb, amivel nagyon sok anyuka szenved. Nem is véreztem, toxémiám sem lett és a terhességi cukor is elkerült.

Minden terhesség más. Még anyukádhoz sem érdemes hasonlítgatnod magad.

2019. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elejétől kezdve a 25.hétig vészes epés hányásom volt. Aztán elmúlt 3 hétre majd így a végére visszajött.Hát sajnos ez a 12.hétig elmúlás szép álom vagy hatalmas szerencse sokaknál :)
2019. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 7. héttől hányok, most vagyok 25 hetes, még nem csillapodik. Rendszeresen hányok epét is, szerencsére már ritkábban mint az elején :) De nem hiszem hogy mostmár szülésig elmúlna
2019. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na csajok , látom gyakori eset akkor, kicsit nyugodtabb vagyok őszintén hogy másnál is jelentkezett ez az epes dolog. Sajnálom és sok kitartást nektek is(mármint aki meg varandos☺️)

Első válaszoló, ha továbbra is fent fog állni akkor mindenképp megkérdezem az orvosom. Valahogy amúgy ereztem hogy én ilyen hanyos leszek, de nem érdekel csak a baba jól legyen ❤️

2019. jún. 20. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!