Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napokon belül szülök, de...

Napokon belül szülök, de olyan bizonytalan lettem. Volt így más is?

Figyelt kérdés
Első baba. Fogalmam sincs mire számítsak. Egész terhesség alatt annyira magabiztos voltam, hogy menni fog ez nekem (és ez alatt nem csak a szülésre, hanem az anyaságra is gondolok), de most hogy ennyire nyakamon a tényleges szülés, totál be vagyok tojva, és fogalmam sincs, menni fog-e ez nekem....
2019. jún. 20. 18:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves 9:30

Gyerekápoló vagyok, pontosan tudom mivel jár egy kisbaba, ahhoz már eléggé hozzá vagyok szokva :D Változatlanul csak a szülés időpontja körüli bizonytalanság bosszant.

2019. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Bírom az ilyet, hogy a "gyereknevelés nem leányálom"...

Az nem gyereknevelés, hogy eteted, tisztába teszed, gondozod. A gyerek nem növény, hogy neveld, hogy nagyra nőjön... Gyereknevelés az, amikor rászólsz, és elmagyarázod neki, hogy hogyan viselkedjen normálisan egy adott helyzetben. Az nevelés!

A gyereket nem tartjuk, mint az állatokat... nem hiszem, hogy emiatt alakulna ki a szülés utáni depresszió. Az sokkal mélyebben gyökerezik.

2019. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok a lepontozónak :D :D :D
2019. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!