Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is úgy éreztétek terhes...

Ti is úgy éreztétek terhes hogy alig telik az idő?

Figyelt kérdés
Veszélyeztett terhes vagyok,így itthon kell maradnom. Most vagyok pont félidős 20 hetes ,de alig telnek a napok. Nagyon messzinek látom a következő 20-at.
2019. jún. 21. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Az nem a terhesség miatt van nálad, hanem a semmittevéstől. Én dolgozom, és most eszméltem rá, hogy kettőt pislogtam és a fele már eltelt. Keress vmi elfoglaltságot. Horgolás pl
2019. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Úgy rohant el mind a 4x az a 40 hét, h csak kapkodtam a fejem. Imádtam terhesnek lenni, én a baba melletti öröm mellett mindig sajnáltam, h vége lett.
2019. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én is itthon vagyok az eleje óta. Sokáig én is úgy éreztem, hogy alig halad az idő. Próbálom magamat minél jobban lefoglalni. Most így 30 hetesen meg már nem győzök észhez térni, hogy mindjárt itt az idő. Dehát még csak most csináltam a tesztet. Dehát még csak most mozdult meg. Most kezdett nőni a hasam. Majd a vége felé sztem te is így leszel. 😊 Boldog babavárást. Könnyű szülést.
2019. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is rohant


Dolgoztam 37. Hétig, plusz felújítottunk költöztünk

2019. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg amiatt lehet, mert unatkozol.

En az egyik terhessegem alatt voltam 3 hetet kenyszerpihenon. Nem csak siman nem dolgozhattam, hanem fekudni is kellett.

Nah, akkor ereztem azt, hogy soha nem telik el egy nap sem, nemhogy ki tudja hany het (az elejen meg nem tudtam, hogy mikor mehetek vissza dolgozni).

Egy het utan mar kinkidtam, vegul kerestem magamnak olyan elfoglaltsagot, amit fekve is tudok csinalni, pontosabban tobbet is es napirendben csinaltam ezeket. Igy egesz jo volt.

Ezen kivul nem ereztem igy, mert volt dolgom es jottem-mentem, dolgoztam vegig, amit eppen csinalni kellett. Ugy gyorsan elment egy-egy het is. A harmadik gyerek majd harom hettel hamarabb jott, kifejezetten “rosszul esett”, mert tudtam h az az utolso terhessegem es annyi mindent akartam meg abban a hrom hetben csinalni babazas elott.


Annyit tudok javasolni, hogyha eddig nem tetted, akkor csinalj napirendet. Ha setalhatsz, kimozdulhatsz, akkor legyen benne napi 2 seta vagy bevasarlas, konyvtarba jaras bizonyos napokon, ilyesmi.

Ha nem jarkalhatsz, akkor pedig olyat csinalj, amit fekve/ulve is tudsz, olvasas, keresztrejtveny, online nyelvtanulas, valami kezmuves dolog, ilyesmi. Es ezek is nagyjabol valtva egymast programszeruen, jetto kozott egy-egy resz valamilyen sorozatbol, musorbol, hogy ne legyen olyan monoton.

2019. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az esti séta mindig megvan a kutyákkal :)

Sajnos a párom 12 órázik reggel 8tól este 8ig,közbe van 1 óras ebédidő de úgy várom mindig mint a messiást :D

Valami elfoglaltságot ki kell találnom a következő 20 hétre,valaki írta a horgolást lehet hogy neki állok babaruhát horgolni :)

2019. jún. 21. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Első gyereknél igen, lassan telt. A többinél gyorsabban.
2019. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is itthon vagyok az eleje óta veszélyeztetett terhessként, de nekem ez a 25 hét úgy elszaladt hogy alig tudok észbekapni. Minden amit terveztem hogy szép apránként alakítok át a lakásban még el se kezdtem jóformán. Baba cuccokat is csak a héten kezdtem nézegetni úgy igazán. Pedig végre tényleg neki kéne állni mindennek, mert teljesen egyedül vagyok az egésszel és a későbbiekben sem lesz segítségem :(
2019. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!