Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-5 hetes várandósan ennyi...

4-5 hetes várandósan ennyi stressz vajon belefér?

Figyelt kérdés

Eleve szorongó, mérgelődő, stresszes alkat vagyok. A prolaktinom (stressz hormon) magas volt, így arra gyógyszert szedek folyamatosan.


Tanítóként dolgozom nagy osztálylétszámban, sok nagy nehéz természetű gyerekkel. Sokszor szófogadatlanok, értetlenek így nem ritka, főleg délután, hogy felhúzom magam, de igyekszem hamar megnyugodni.


Vajon ennyi stressz, mérgelődés még belefér? Hol van a határ, ami után tp-re lenne érdemes mennem? 2 éve várunk erre a babára, nem szeretném, ha baj lenne.



2019. máj. 13. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
A cortisol a stressz hormon
2019. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Terhesen 24 órás ügyeletekben életeket mentettem. Ez a stressz, nem néhány kamasz.
2019. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A prolaktin nem stressz hormon, de a stressztől lehet magas.

Ennyi belefér, amíg nincs vészes hányásod és be tudsz menni, nem kell tó. Ezt a tanévet még végig csinálnám, én óvónő vagyok, engem mondjuk a hányás miatt kiírtak, meg az éppen dúló skarlát és bárányhimlő miatt, de ha nem lennék rosszul még dolgoznék

2019. máj. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy gyerekem van, de az is le tud fárasztani, szóval igenis nagy stresszt jelent az iskola és a mai gyerekek, szóval én a kérdező helyében nem kockáztatnám a babát!
2019. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

Belefér.

Kasszáskent sokkal több stressz ért, napi több 100 vevővel. ráadásul mindjárt vege a tanévnek.

A prolaktin nem stresszhormon.

2019. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beküldeném a kasszást, meg az ápolót 30 hét éves közé. Leülteni sem tudnák őket... A segítő válaszokat köszönöm!
2019. máj. 13. 17:46
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
#6 ezt kár volt, erősen kétélű fegyver... Te megmented helyettem az embert akit éjjel kettőkor hoznak be? Mellesleg nem ápoló vagyok ;)
2019. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont úgy, ahogy te megfegyelmezel 30 óvodást egy testnevelés teremben, hogy ne legyen baleset! :) Azt írtad a te munkád a stressz, nem néhány kamasz, amiből arra következtetek, hogy nem sok fogalmad van a mai iskolai helyzetről!
2019. máj. 13. 18:08
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyébként le a kalappal előtted, mert te is nagyon nehéz és nem megbecsült hivatást választottál! :) Kitartást kívánok ebben a nehéz helyzetben!
2019. máj. 13. 18:10
 10/14 anonim ***** válasza:
32%

Pályaelhagyó eüs vagyok. Soha nem stresszelt. Imádtam, kihívás volt rájönni mi a baj és hogy kezeljük. Szerintem ez annak stresszes, aki nem szereti. Én a pénz miatt léptem le. Muszáj volt :(


Kérdező! Ezt érezni fogod. Ha úgy érzed elég volt, nem megy tovább, mert kikészülsz, akkor hagyd abba

2019. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!