Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szétroncsolta a terhesség a...

Szétroncsolta a terhesség a testedet, ha igen, milyen módon és mértékben?

Figyelt kérdés
Ezek után mondanád azt másnak,hogy bátran vállaljon gyereket ?
2019. jún. 25. 10:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Roncsolni amúgy autóbaleset meg gép szokott, nem egy természetes folyamat.
2019. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Én nem híztam csak a "kötelezőeken felül 3 kg-ot (2 hét utàn ennyi volt rajtam)


Szanaszét repedt a hasam.

Kentem minden csodakrémmel

Sheavajjal stb


Sajnos megrekedt a baba, rövid köldökzsinór miatt, vákuummal húzták le, így kaptam egy kis gátmetszést.

Amúgy nem sérültem, ha ez nincs akkor nem kellett volna vágni sem


Mellem lógósabb lett, lesz is, mert még szoptatok.

Számítottam rá, így is sok volt a súlyinhgdozásom (5-6kg ide oda ugrált) korábban..



Most újra babát várok

Kiváncsi leszek, hogy hogy lesz.



Persze, vállaljon, csuda egy dolog


De benne van a pakliban a test megváltozása...

2019. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%

3 császár után mondható, hogy anya testem lett🤣

Nem éppen szép, bár nem is hiztamel, de azért maga a hegek, sajnos 3 is kellett, hogy legyen illetve a bőröm se szép.

Attól még javaslom, hogy szuljenek a nők, a Lányaim pont tegnap mondták hogy nekem a legszebb a pocim a világon.

Nagyon megert 🥰🥰🥰

2019. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szétroncsolódás kemény szó, megváltozott a testem, már nem olyan mint előtte, de (szerencse e vagy sem) el tudom fogadni így.
2019. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
A test változik, idővel, akkor is ha nem szül valaki. Szóval gyerek nélkül se lehet senki olyan, mint 20 évesen. Én legalábbis azt tapasztalom magamon és a környezetemben is, hogy hiába vagy vékony, sportolsz, nem hízol el, pl. 35-40 évesen nem lesz a bőröd már olyan, mint 20 évesen. Pláne később, 50-60 évesen. Szóval a változást nem lehet megúszni gyerek nélkül sem.
2019. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Első terhessegnel 5 kilót hiztam, szules után -2 kg semmi nem változott.


Második terhessegnel 3 kilót hiztam, szules után -4 kg voltam, viszont hatalmas hasam volt, ikreket szültem. A hasamon szeteepedezett a bor. Meg rozsaszin, 2,5 honaposak a fiúk. Valamilyen szinten zavar, pl a strandra egy csinos egReszes fürdőruhát vettem. Ha elhalvsnyodnak a csíkok, jöhet újra a bikini. Viszont nem gondolom, hogy ez nem érne meg a gyerekvallalasert cserébe

2019. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, de bármikor újrakezdeném.

Vékony voltam 53 mikor elkezdtük a babatervezést, 55-el estem teherbe mert fogamzásgátló és cigi elhagyás után feljött 2 kg, de még simán vékony voltam.

73-al mentem szülni, óriási hasam volt a pici alkatomhoz képest, és ma 3 éves, leadtam mindent, 55 kg vagyok de leülök és ilyen kidudorodó hasam van ,nagyon renyhe az izomzatom nem tudom mit csináljak vele.

Alig eszek, odafigyelek hogy vékony maradjak, de ez baromira zavar, de konditermektől meg kiráz a hideg, ételről 100-szor mondok le előbb.

Ha valakinek van valami tippje mit lehet ezzel csinálni azt igen megköszönném :)

De hogy a kérdésre is válaszoljak persze, az egész életemet pozitív irányba megváltoztatta a gyerekvállalás, mind a személyiségem,mind a házasságunk nagyon jó irányba változott.

2019. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
41%

Nem roncsolta szét, mert figyeltem arra, hogy ne essek se a kombájn alá és a vonat sem ütött el.

A változások: Új striáim nem lettek, de tinikorból maradt bőven. Narancsbőrösebb sem lettem, viszont oda a diótörő popsi, kétszerese lett és bizony beleremeg még a combom is, ha a férjem rácsap. Ja, mert amúgy híztam 10 kg-ot, amiből meg is maradt minden deka. A hasam sem feszes már, maradt rajta plusz. A mellem pedig 2 kosármérettel lett nagyobb, ami úgy néz ki, hogy meg is marad, ám 8 centivel lejjebb is került mikor egykor.

Képzeld, még a karom is sokkal vastagabb lett, sőőőt az ujjaim is! Nincs zongorista ujj már, kicsit virslis.

Szörnyű, mi? Nem, nem az, hiába erre akartad kiélezni a kérdésedet. Ilyen testi változások után magabiztosabb vagyok, mint tip-top szuper feszes 17 éves tinikoromban. A szex soha ilyen isteni nem volt a férjemmel, pedig előtte sem panaszkodhattam. Soha ennyi férfi nem próbálkozott be és nem fordult utánam, pedig anno is sokan a csodámra jártak. ;)

Tudod amit te szétroncsolódásnak nevezel, nem vesz el egy nő értékéből. Az igazi - tudod, nem az insta magamutogató, csillogást mutató, de valójában ruppótlan majdmócák - férfiaknak nincsenek kilúgozva a hormonjai és sem egy kis striától, sem narancsbőrtől, sem pedig plusz kilók miatt nem kívánják kevésbé az asszonyt - meg más asszonyát sem, az sem, aki neked ezt hazudja, közben meg a szomszéd narancsbőrös milf képeit látva testápoló kerül a mosdóban a kezére.


EZEK UTÁN mondanám e másnak is, hogy bátran vállaljon gyereket? EZEK UTÁN mondanám még csak igazán! A test változása nem gáz, hanem természetes és újfajta nőiességet ad. A gyerek pedig ragyogtat és minden eddiginél magasbb szintre emel, nem csak emberként, nőként is.


Mondom is: csajok/asszonyok! A gyermekvállalás mindennél csodásabb, a megváltozott testetek pedig gyönyörű! A strica sem csúnya, a narancsbőr sem, sem peddig néhány kg plusz. Ragyogjatok!

2019. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

a hasam zebramintás lett és megereszkedett, amit a varrás mentén elég feltűnő (pedig csak 5 kg-ot híztam,de a hasam hatalmas volt). a hasizmom szétvált (azt lehetne tornával javítani)

és a fogaim mentek nagyon tönkre, több is kettétört. és nem az volt a gond, hogy nem ápoltam, mert előtte 30 évig soha nem volt lyukas fogam.

de megéri! 40 évesen jobban sajnálnám, ha nem lenne gyerekem, mint a megváltozott testemet

2019. jún. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

(Mindkét terhessèg alatt GDM-em lett, úgyhogy diétáznom kellett (a másodikkal inzulint is kellett szúrnom))


Az elsővel 6kg-ot híztam (1 hónap után 1kg-mal voltan kevesebb, mint a kezdősúlyom volt), teli lett a hasam csíkkal, 3 hónap után feladta a lányom a szopizást, alig volt tejem, mègis a végère olyanok lettek a melleim mint 2 félig üres tejes zacskó...


A másodikkal 9-et híztam, szétnyílt a hasizmom és köldöksérvem lett (1,5 év múlva műtőttek meg és tettek be egy 10x10es hálót), gyönyörű kötényhasam lett, amin a bőr ráadásul elég ráncos plusszban a csíkokhoz. Majdnem 3 volt a fiam mikor sikerült leszoktatnom a ciciről, vele vègig volt tejem, a melleim ugyanolyan rondán lógnak, mint az első baba után, csak most mivel a fiam az egyik mellemet preferálta általában, így azon a bimbó elvándorolt - lejjebb került, mint a másik. A cipőméretem is változott, de csak az egyik lábon - szóval az egyik maradt 38-as, de a másikra már 39-es kell...

Most ennyi jutott eszembe, gyerekvállalásra ezeken kívül sem bátorítok senkit!

2019. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!