Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen jelentkeznel masik...

Terhesen jelentkeznel masik allasra?

Figyelt kérdés

A sztorim a kovetkezo: egy telekom cegnel vagyok titkarno, tavaly meghirdettek egy masik, jobban fizeto allast cegen belul. Epp pozitivat teszteltem, igy nem jelentkeztem, pedig szerettem volna. A baba nem maradt velunk, de addigra elfoglaltak a posztot.

Most megint ugy nez ki, meghirdetnek meg egy ugyanilyen posztot, de en 3 honapos terhes vagyok es eddig minden rendben a babaval. Nem jelentettem meg be, de mar lathato pocakom van, nehanyan tudnak is rola.

Pechnek erzem, hogy epp most hirdetik meg ezt az allast... Mit tennel a helyembe? Talan ez egy jel, hogy nem nekem lett kitalalva az a poszt?


2019. jún. 25. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Mivel pár hónap múlva úgyis szülni mennék. Nem biztos, hogy szülés után újra "visszavesznek" oda ( elméletileg muszáj nekik, de sok mindent hallottunk és láttunk már).

Próbaidő lesz? Mert akkor szintén nem.

2019. jún. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelműen nem.
2019. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, 2016 november ota itt dolgozom. Biztos visszavesznek a ceghez, a kerdes, hogy mit szolnanak, ha atkeretnem magam egy masik posztra epp most...
2019. jún. 25. 17:35
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Pont most ne jelentkezz rá.Megszülöd a gyereket,aztán visszavesznek a céghez,és majd utána ha megint meghirdetik ezt a pozíciót,akkor jelentkezz rá.
2019. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges. Nyilván az új posztra ember kell, és nem 4-5 hónapra, hanem hosszútávra. Szóval nem fognak átvenni. Engem annó azért nem vettek át egy belsős interjún, mert pont mikor kezdeni kellett volna, 2 hét szabira mentem, nekik meg azonnal kellett az ember.
2019. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem, mert 100% hogy nem téged válaszranak. Minek öljenek bele heteket-hónapokat a betanulásba, papírmunkába, ha elmehetsz bármelyik nap táppénzre? Aztán kezdhetik elölről az egész kiválasztás procedúrát...


Tuti felesleges.

2019. jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinném higy atvesznek hiszen úgy is nemsokára elmesz, illetve mint mondod már látszik és páran tudnak is róla. Nem fognak pár hónapra alkalmazni, illetve sose lehet tudni nem kell e két hét múlva tappenzre menned valami miatt. (sose legyen így, egészséges legyen a baba és te is de sose tudható). Ha pedig mégis atvesznek akkor szülés után nem fognak ugyanarra a pozícióra visszavenni ha így kicseszel velük, mire betanulsz már mész is szülni. Mért nem lehet ezt a pár hónapot már ott maradni ahol most vagy, hiszen amikor a babát terveztétek akkor is ebből a pozícióból mentél volna szülni...
2019. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez inkább jel arra, hogy még nem kéne babáznod, hiszen foglalkoztat a karrier kérdése. De mivel a baba már úton van, szerintem nem kéne jelentkezned. Egyrészt kitolás a munkaadóval, hat hónap múlva kereshet új embert megint. Másrészt kitolás magaddal, mert nem biztos hogy jól fogod viselni az új környezet, a betanulás okozta stresszt terhesen. Egyébként, ha nem titkolod el a terhességet a jelentkezésnél, sanszos hogy fel sem vesznek.
2019. jún. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem jelentkeznek. Gondolom azert hirdetik mert oda egesz ember kell hosszutavra. Te elmesz szulni vagy meg hamarabb na aztan kereshetnek masik embert. Akkor inkabb megadnam masnak a lehetoseget aztan ha evek multan visszamegyek majd megpalyaznam ha meg lehet.
2019. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem, nem jelentkeznék, igyekszem korrekt lenni a munkaadómmal, így ők is azok velem. Mert mi történhet egy ilyen helyzetben? Ha téged választanak, akkor pár hónap múlva kezdhetik az egész kiválasztást előlről. Ha nem téged választanak, akkor meg perelhetsz, hogy a terhesség miatt nem téged választottak. Ezt egy nagy cég nem kockáztatja meg.


Tudom, hogy sokak szerint a multikkal nem érdemes korrektnek lenni, de én azt tapasztaltam, hogy nagyon is megéri.

2019. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!