Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen jelentkeznel masik...

Terhesen jelentkeznel masik allasra?

Figyelt kérdés

A sztorim a kovetkezo: egy telekom cegnel vagyok titkarno, tavaly meghirdettek egy masik, jobban fizeto allast cegen belul. Epp pozitivat teszteltem, igy nem jelentkeztem, pedig szerettem volna. A baba nem maradt velunk, de addigra elfoglaltak a posztot.

Most megint ugy nez ki, meghirdetnek meg egy ugyanilyen posztot, de en 3 honapos terhes vagyok es eddig minden rendben a babaval. Nem jelentettem meg be, de mar lathato pocakom van, nehanyan tudnak is rola.

Pechnek erzem, hogy epp most hirdetik meg ezt az allast... Mit tennel a helyembe? Talan ez egy jel, hogy nem nekem lett kitalalva az a poszt?


2019. jún. 25. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%
Mikor nekem egy új posztot ajánlották fel elfogadtam akkor már rajta voltunk a baba projekten csak azt nem gondoltam hogy ilyen hamar fog jönni a baba így hát elfogadtam aztán meg jöhetem el táppénz re. Nem tudom hogy ha visszamegyek akkor ugyanezt a posztot fogom e visszakapni
2019. jún. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Megpályázhatod, de ha látszik már a hasad, akkor fix, hogy nem téged választanak megint.
2019. jún. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizart, hogy kivalasszanak. Ilyenkor mar azt tervezik a fonokeid, teged hogyan potoljanak minel zokkenomentesebben, nem meg mire be se tanulsz mar el is mesz szulni. Arrol nem is beszelve, hogy barmikor tortenhet valami ami miatt korabban tappenzre kell menned.
2019. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!