Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés terhesnek lenni?

Milyen érzés terhesnek lenni?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy milyen érzés.. Nem vagyok terhes, de már szívesen lennék az! ☺️
2019. jún. 25. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet elmagyarázni..

Valaki csodának, valaki borzalomnak éli meg



Át kell élni...



Nekem jelenleg semilyen

Nem érzem

Várandósnak magam... Minden ugyanolyan (6 hetes még csak)

2019. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Nos én utáltam terhesnek lenni. Az összes terhességi tüneten végigmentem, kiegèszítve azzal, hogy teljesen dulifuli agresszív lettem. Folyton veszekedtem mindenkivel a semmin is. Az volt csodálatos érzés, mikor uh-n làttam mozogni, 4d uh-n pedig már olyan gyönyörű fotót készítettek róla, ott helyben elbőgtem magam és vagy 2 napig sírtam milyen szép a babám. De ezen kívül nem lehetett megmaradni mellettem, maximum ha csokival dobáltak messziről 😅
2019. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Különös érzés mikor elkezdtem érezni a méhem. Mintha nyomodna alul a hasam mintha felfújtak volna egy lufit amire nem szabad feküdni mert nyom. És egyre nagyobb lesz es mikor mozog az is nagyon különös érzés nagyon jó! Az mintha megpöckölt volna valaki csak belülről. És egyre erősödik az érzés imádtam minden percét.


Most újra babát várok és alig várom hogy érezzem a mozgását

2019. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nagyon jó érzés. 28 hetes vagyok de komolyan mondom eddig volt vagy 2 nap az egész alatt amikor semmi bajom nem volt. Az elején a szédülés, hányinger, aztán a hasi fájdalmak, derekfajas, közben gyomorfekelyem is lett -.- ami most is iszonyatosan faj ahogy a kisfiam rugdalja a gyomromat :) szóval minden napra jut nekem valami ami miatt fáj, nyugos vagyok, vagy fáradt vagy akármi.... de cserébe imádom hogy mozog, mondjuk ez a gyerek örökmozgó, én nem tudom mikor alszik csóri, de egész nap nyomja :) plusz alig várom már hogy elteljen a hátralevő 12 hét és találkozzunk :)
2019. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyszerre nagyon öröm és nagyon ilyesztő is tud lenni. Én repkedtem a boldogságtól mikor pozitívat teszteltem de aztán jött a rémület mert véreztem. Minden uh-öt végig izgultam hogy velünk maradjon. Aztán ahogy jött a 2. trimeszter kiderült a pajzsmirigyemel van baj és hogy autoimmun betegsé is van, borzalmasan elkeztem vizesedni gyógyszereket szedek a vitaminokon kívül. De nagyon büszke vagyok a kisfiamra aki a pocakom a van még, szépen fejlődik. Terhességet nehezebben bírom alig várom a végét.
2019. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Akik itt lepontoztak mindenkit, mi alapján tette? Nem mindenkinek rózsaszín köd a terhesség!
2019. jún. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
#16 Mindenki le lett pontozva. Szerintem, itt járt a lepontozó manó, akinek nem lehet gyereke és itt élvezkedik. Nem tudok mást elképzelni.
2019. jún. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is egy “kiskutya anyukája” pontozott le mindenkit, akinek lehetne gyereke csak nem meri bevállalni/ túl sokáig válogatott a szőke hercegek közt és most 40 körül egyedül utalja az anyukákat. Most ezt nem rossz indulatból mondom, hanem tapasztalat, én anyaként abszolút nem ítélkeznék az ilyen nők felett, hiszen semmi közöm az életéhez, mégis fordítva az anyukák/kismamák állandóan kapják az ívet az ilyen nőktől... pl. büdös a munka azért ülök itthon a gyerekkel, vagy pedig nincs egyéniségem és csak szülni tudok, vaaagy így fogtam meg a pasimat ilyenek :) de biztos ti is találkoztatok ilyen nőkkel... remélem egyszer azért minden hadakozásuk ellenére belátják hogy az anyukák nem mumusok :)
2019. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
54%
Nem baj lányok, én meg mindenkit felpontoztam! Hàlisten a nyomorult életű csak 1x tud lepontozni mindenkit ;)
2019. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!