Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak ti milyen magneziumot...

Kismamak ti milyen magneziumot szedtek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Magnosolvot szedek. MagneB6-tól nőhet az étvágy, nekem az nem vált be.

Vassal együtt ne szedd a magnéziumot!

2019. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Magnosolvot ittam. Magnerot is jó volt valameddig csak később annyira sok kellett, hogy váltottam. De nálam fura kérdés a magnézium, terhesség nélkül is kell (EKG eltérést is okoz nálam a hiánya). A magnosolvtól eleinte volt hasmenés, kidobni nem akartam az egész dobozt, 2 részletben ittam meg a tasakot. Pár nap után nem volt kedvem szórakozni vele és elkezdtem egyszerre inni, akkor már nem volt vele gond.
2019. jún. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Magnosolv jött be, én is gyorsan hozzászoktam, csak az elején hajtott meg.

A Magnerotból 3×2 nem lehet a max. adag, mert kb. 30-40 mg tiszta magnézium van egy tablettában és az nem túl sok, a Magnosolvban a tízszerese van!

2019. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
DM-es Mivolis Magnesium 400at.napi 1tablettát! Tökéletesen érzem magam.
2019. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Ignis Subdialis ***** válasza:
#14 - Neked valószínűleg nincs szükséged a magnéziumra és anélkül is jól éreznéd magad. Az általad szedett termékben magnézium-oxid van, ami szinte semennyire se szívódik fel... ( [link] )
2019. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!