Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhesként...

Veszélyeztetett terhesként miért nem szabad kádban fürdeni?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, és az elejétől kezdve csak tusolok, de érdekelne, hogy miért nem szabad fürdeni. Egyébként ikreket várok, ezért vagyok veszélyeztetett, de komplikáció és panaszmentes a terhességem.
2019. jún. 30. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nyitott méhszáj esetén nem ajánlott.

Illetve fertőzés esetén nyílhat a méhszáj, amit elkaphatsz strandon is.

2019. jún. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként sem ajánlott. Sokkal egészségesebb a zuhanyzás.
2019. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Terheseknel alapbol nem ajanljak a kadban furdest mert akar ki is nyilhat a mehszaj,akinek alapbol van esely hogy nyitott annak plane,fertozes vagy nagyobb problemak okan. A tulzott melegvizzel is vigyazz. Inkabb zuhanyozz :) boldog babavarast kivanok neked
2019. jún. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak a veszelyeztetett terhesekre vonatkozo keres, hogy ne furodjenek, hanem zuhanyozzanak. Eleve mas a huvely vedekezokepessege, a viz is sokat tud valtoztatni a ph erteken, ami kedvezo lehet a bakteriumok es gombak elszaporodasanak. Az ilyen fertozesek koraszulest okozhatnak.

Es igen, van aki vizitornara jar, vagy csak az egyik jo hus toban tudja atveszelni a nyarat stb..., es alapvetoen ezzel sincs gond, hiszen mindenki maga valasztja ki, mi az, ami kockazatot jelenthet, mi az, amitol fel. En peldaul igy dontottem, betartom az orvos kereset, hogy ne furodjek. Nekem nem eri meg az oromot a kicsi kockazat sem.

2019. júl. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszélyeztetett terheseknek sem ajánlott... Azon kívül mint amiket elottem írtak még azért sem, mert a túl forró víz (valaki úgy szeret fürdeni) verbőséget okoz, amitől elmehet a baba...
2019. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mindenem az hogy tuzforro vizben aztatom magam egy jo oran keresztul,pihenek gondolkodom es elnyulok egy picit. Barmennyire is hianyzott ez terhesen tudtam mit kockaztatok es hogy nem szabad. Kibirtam azt a 9 honapot mert muszaly volt,es persze hallottam a fertozesekrol is nos,nalunk a csapviz neha olyan kb mint a pisi. Szaga van es szine.. Undorodtam volna ugy beleulni terhesen (szerencsere ritkan van igy de ha elofordul olyankor gyors zuhany)
2019. júl. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!