Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van remény még, hogy fejlődik...

Van remény még, hogy fejlődik tovább?

Figyelt kérdés

12mmes petezsák benne szikhólyag látható,embrió még nem és szívműködés sem.

Elvileg 7hetesnek kéne lennem de doki 5hetet mondott az uh alapján.

Most egy hét várakozási időt adott.

Mennyi az esély,hogy tovább nő és minden rendben lesz?

Nem szabályos 28napos ciklusaim vannak


2019. márc. 21. 07:44
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A tesztem is későn lett pozitív...
2019. márc. 21. 07:44
 2/14 anonim válasza:
100%

Szia! Nekem ugyanez volt 7 hetesen, pontosabban még szikhólyag se volt, csak petezsák. Rá egy hétre már 7 mm-es embrió szívhanggal, rá mégegy hétre 18 mm :) Akkor egy hét eltérés volt a naptár és a méret között. Jövőhéten megyek a 12 hetes uhra.

Minden rendben lesz!

2019. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mennyivel később?
2019. márc. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 8 hetesen hallottam először a baba szívhangját :) 6 heresen 2 mm-es volt az embrió
2019. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőmékkel nemrég hasonló történ.

Decemberben nem jött meg a havi vérzése, tesztet csinált és pozitív lett. Januárban elment orvoshoz, uh, belső vizsgálat. Nincs szívhang, papír szerint 7 hetes terhes. 2 hét múlva uh kontoroll uh hátha lesz szívhang. Ha nincs akkor sajnos műtét lesz a vége. MEgint csak nemv olt szívhang. Következő hét keddre kiírta a doki műtétre, de előtte még azért ránézne hátha lesz szívhang. Mit adott Isten, él a baba és szépen fejlődik. Ha nincs kontorll uh akkor elveszik az élő magzatot. Hozzáteszem, 2 külön doki nézte és el lett számolva. Most megy 18 hetes uh-ra, minden rendben van a babával!!

2019. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg később foganhatott csak. Nyugodj meg, 5 hetesnek tényleg jó vagy.

Szabályos/ép szélű a petezsák?


Majd írj, hogy mi lett.

2019. márc. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is megkérdeztem tavaly, a válaszolók egy részenek pozitív, másiknak negatív végkimenetele lett. Sajnos nekem nem fejlődött. Ez most tudom nehéz, de más sztorijait nem érdemes alapul venni ezt megtanultam hisz semmi garancua hogy én is úgy járok.
2019. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem volt uh-d amihez kepest nincs fejlodes, szabalytapan a ciklusod es keson lett a teszted is pozitiv, akkor nagy az esely ra, hpgy siman fiatalabb a terhesseg mint a mensi elso napja szerint lenne es minden rendben lesz a tovabbiakban.

Csak a kovetkezo uh-n derul ki biztosra.

Nalam pl nem volt rendben hasonlo esetben, DE a kulonbseg annyi volt, hogy nekem 28 napos a ciklusom, kovetett peteeressel kozepidoben volt peteeres, a tesztem is idoben pozitiv lett es ra harom hettel volt az uh, ahol csak petezsak volt embrio nelkul, ami 5 hetes tethessegnek felelt meg. Tehat nalam kb kizart colt, hogy 5 hetes lenne, de nalad valoszinuleg tenyleg csak fiatalabb a terhesseg.

2019. márc. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6

Na nekem pl időbeli eltérés nem volt, viszont szabálytalan volt a petezsák... Sok jót nem olvastam akkor erről :S

És idén lesz 3 éves.

2019. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szabályos a petezsák minden oké ahhoz képest.

Március második hetén lett pozitív a teszt

Amikor elvileg fogant nem is voltunk együtt mert betegek voltunk,csak utána való héten.

Jövőhét kedd uh ismét.

Ez volt az első uh még

2019. márc. 21. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!