Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy vékony,...

Létezik olyan, hogy vékony, telt-molett test alkatuaknál, magasabaknál nem látszik terhesség, vagy csak picit ruhában?

Figyelt kérdés

2019. júl. 2. 17:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Én a 9.hétben vagyok, most olyan a hasam, mintha fel lennék puffadva. Amúgy sportos alkat vagyok, nagyon lapos hasam van (vagyis volt :))
2019. júl. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én vékony magas alkat vagyok, mindkét terhességem elég hamar lászott, a végére hatalmas hasam volt mindkétszer, viszont ismerek olyan anyukát, aki szintén magas vékony, és egyszer csak tolja a babakocsit. Abszolút nem látszott rajta a terhesség, a másikra azt hittem kb. 12 hetes terhes lehet, 1-2 hét múlva meg hallottam, hogy megszült.
2019. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
3%

Te ragaszkodsz az ellenkezőjéhez, LOL!

Nagyon sok időd van, mikor lesz már vége a nyári szünetnek??? :D

2019. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Magas vagyok és túlsúlyos. 30. héten volt egyértelmű, hogy terhesség.
2019. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, a 22. hét körül lehetet már látni.
2019. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Függ attól is, hogy mellső vagy hátsófali a lepény, illetve milyen magas az anyuka. Akik magasabbak, náluk előfordulhat, hogy később látszik.


Én átlagos magas vagyok 165 centi, és kicsit husi-izmos, 70 kilóval kezdtem, és a 18. hétig egyáltalán nem látszott, utána enyhén, majd a 20. héttől úgy kezdtem kinézni, mint akinek pumpálják a hasát módszeresen.

2021. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Barátnőm átlagos testalkatú, de inkább vékony. 9 hónapos terhesen sem látszott a hasa, és egészen a terhessége végéig bejárt a suliba (12.osztály). Csak én, és az osztályfőnök tudta, hogy terhes. Amikor abbahagyta a sulit, mert megszült, megkérdezték, hogy mi van vele, akkor már elmondhattam, hogy terhes volt. Nem akarták elhinni : )
2021. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Átlagos testalkattal a 18. Hétig az egyik munkatársamnak, akivel nem voltam napi kapcsolatban sem esett le..

Azt hitte felszedtem egy kicsit ( egyébként 2 kg hízásom volt eddig)


24-5 hétre azért látszott.


Végén egyértelmű volt, de nem lett nagy hasam.



2. Gyerek

súlygyarapodás üteme egyezett az elsőhöz.

10 hetesen akkora hasam volt, mint előtte 20 hetesen...

Végére picit lett nagyobb hasam, mint előtte.


Viszont mind2 alkalommal nagyon sokáig jóllakott óvodás hasam volt.

Hamar direkt egyértelmü terhes ruhákat ( elegánsan, mert a munkaköröm megkívánta) kezdtem hordani, hogy ne higyjenek kövérnek, mert amúgy pont nem éreztem jól magam a bőrömben, hogy semmi nem áll sehogy ( aztán ugye a munkatárs így is benézte)



Szerintem az izmokon múlik és a hasfalon.

Magas vagyok viszonylag, szerintem ez is számîtott

2021. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mar megint te..
2021. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!