Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki aki szétparázta a...

Volt valaki aki szétparázta a terhessége első 12 hetét?

Figyelt kérdés
Én teljesen kész vagyok már.Most vagyok 7-8 hét között,testem összes rezdülésére figyelek,ha van hányingerem az a baj ha nincs attól félek.Volt valaki aki így volt és állandóan orvoshoz akart szaladni,hogy megmondják neki minden rendben? Mit lehet ezzel csinálni?
2019. júl. 3. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen, de ezzel nem lehet mit kezdeni le kell kötni magad hogy gyorsabban teljenek a napok... Amúgy utána kicsit megnyugszol, de lesz más majd ami miatt aggódni fogsz... Úgyhogy próbálj kicsit tudatosan nyugodtabb lenni mert különben meghü*yülsz...
2019. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Jelen :)
2019. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek a hetenkénti ultrahang árthat?
2019. júl. 3. 12:43
 4/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,te hol tartasz most? Túl vagy már rajta?Hányszor voltál emiatt ultrahangon?
2019. júl. 3. 12:45
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Első baba? Nekem a 15 hónapos gyerekem mellett esélyem sincs ezeken agyalni. Hányinger, rosszullét jön-megy, feszül a has, mell, néha szédülök, szenvedek ezerrel a melegtől, ettől még ugyanúgy kell a lányomnak főzni, enni adni, hisztiket kezelni, bevásárolni, játszóra menni, takarítani, éjszaka órákat fent van, mert jön a foga. Nincs idő, energia figyelgetni, mikor van hányinger, mikor nincs. Bízni kell abban, hogy minden rendben és ennyi.
2019. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen első :)
2019. júl. 3. 12:55
 7/21 anonim ***** válasza:
Jelen, pedig 3. baba, teljesen kivagyok!
2019. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, lesz rosszabb.

Én 39 hétig, szülésig paráztam.

Most fél éves, most főleg van min parázni..Rosszabb mint mikor bent volt.

2019. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

En nem idegeskedek semmin, pedig elso terhessegem vetelessel vegzodott. Persze azt szeretnem, hogy a babam egeszseges legyen, de valahogy tudom, erzem, jogy jol van, nem lehet semmi gond.

13hkm

2019. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

En is ilyen voltam/vagyok. Ne hidd azt, hogy a 12. het utan sokkal jobb lesz 😀 eloszor megnyugszol aztan amikor elkezd mozogni a baba lesz olyan nap hogy kevesebbet mozog es akkor amiatt fogsz aggodni...tapasztalat 😀 nyugi, minden rendben lesz 😊

23+3 hkm

2019. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!