Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit ajánlanátok lábgörcsre...

Mit ajánlanátok lábgörcsre kismamaként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Várandós vagyok, nagyon élvezem, kivéve azt a részét hogy néha-néha reggelente úgy begörcsöl a vádlim, de csak a bal lábam, nagyon de nagyon, aztán lábra állok és teszek pár lépést úgy hamar ki is megy. Naponta szedek magnéziumot, kálciumot és C vitamint. Mivel a munkahelyem végett elejétől kezdve itthon vagyok veszélyeztetetten, így nem sokat mozgok de próbálok minél többet sétálni. Esetleg kevés a mozgás? Vagy szedjek több magnézoumot? Napi 1et szedek. Van itthon szobabicikli,esetleg lájtosan mozgassam meg a lábamat minden nap? Foglalmam sincs, segítsetek mert ez így elviselhetetlen.
2019. júl. 6. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Melyik magnéziumot szeded? Magnesium citricit szedjel, napi 6ot is bevehetsz belőle, egy szemmel kb semmire se mész akármelyiket is szeded..
2019. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de az nem csak 10 darabos? Magne B6-ot szedek.
2019. júl. 6. 10:42
 3/10 anonim ***** válasza:

MagneB6 xart sem ér


Magnerot-ot

Magnesosolv -ot

Vagy Magnesii citrici-t


Szedj

1000mg/nap


Ca is 1000mg/ nap

/ fogaid és a későbbi csontritkulás ellen kell/

2019. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10darabos igen, de felírja a háziorvos,volt hogy tizesével váltottam ki a patikában. A magneb6 kaki 😬
2019. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És a magne b6 375mg? 1 kapszula annyit tartalmaz. Köszönöm a tanácsokat 😊
2019. júl. 6. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
A citrici 500as,abból már előrébb vagy ha csak egy szemet veszel be,és sokkal jobb a felszívódása...de ha te a reklámoknak hiszel,hogy a magneb6 ezért meg azért jó és 10x annyiba kerül akkor még görcsölni fog a lábad egy ideig...
2019. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Banánt :)
2019. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy a reklámoknak hiszek, hisz akkor nem kérnék segítséget. Viszont máshonnan kaptam sok választ, magnerot ami szintén 500mg és lehet 100 darabosat kapni, sokan azt írták hogy nem elég a napi 1, inkább 2. Majd a dokit megkérdezem, de sokaknak a doki 2 mondott. Majd kiderül. De ha tényleg 2 kell, akkor a citricivel sem jönnék ki olcsóbban, mert a magnerot 100db 5000Ft, amíg egy 10db-os citrici 500ft,abból is kellene 10 dobozzal és ugyan ott vagyok árilag. Igazából mind1 melyiket veszem meg de egyszerűbb megvenni 1x a 100 darabosat mint.hogy 10x mennyek patikába :)
2019. júl. 6. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért írtam pont hogy a háziorvos vagy a nőgyógyász felírja,és úgy csak 200ft a 10db,és máris jobban megéri mindnél.
2019. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És nem kell tízszer menned,egyszerre annyi dobozzal hozol el amennyivel akarsz...
2019. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!