Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ettől nem vetélhetek el?

Ugye ettől nem vetélhetek el?

Figyelt kérdés
Terhességi teszt alapján állapotos vagyok, viszont ezt nyaralás utàn tudtam meg. Nyaraláskor ittam egy kis bort és napoztam is. Sajnos le is éget a hátam és a karjaim, a hasam az nem. Olvastam hogy a napozás és a nagy meleg nem tesz túl jót , és elkezdtem ezen nagyon aggódalmaskodni hogy mi van ha ebben a nagy melegben való túrázgatásokkal és a leégésel kárt okoztam és ezért elvetélhetek? Tudom hülyeségnek hangzik ez a kérdés de nagyon aggódom. Ugye a leégéssel kb csak magamnak okozhattam gondot? Nem olyan vészesen amúgy csak 3 napig piroslott a bőröm nem olyan vörösen, de sajnos leégtem.
2019. júl. 7. 11:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Azt olvastam több nő barnázhat terhességkor ami nem jelent feltétlenül rosszat, de azért mindenképpen rákérdezek.
2019. júl. 7. 13:16
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a progi szint elég alacsony. Nekem ennél több volt, de igy is progi potlást kellett kapnom. Barnázás nem minden esetben jo. De hát te tudod.
2019. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Alacsony? Lehet tényleg az, sajnos nem tudom a referencia értékeket.

Az orvos azt mondta rendben van, mondjuk ha ez alacsony akkor nem értem miért nem említette.... Majd ràkérdezek megint, meg a barnázást is mondom. Jelenleg nem barnázok csak beágyazódásnál barnáztam pár napig , gondolom a köztes az az lehetett, és mikor eljött a következő menszesz ideje ami inkább maszatolás volt. Mondjuk lehet hogy sajnos alacsony tényleg mert 1 éve kb elég kevés a menstruàcióm. Nagyon gyenge, gyenge és alvadékos. Ezzel a problémmal már jelentkeztem 2 orvosnál is , de mindkettő azt mondta nem aggódjak. Igye baba tervezés miatt aggódtam miatta. Semmit nem kezdtek vele, illetve csak annyit hogy progeszteron vizsgálatra küldtek...

2019. júl. 7. 17:01
 14/18 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én nem lennék olyan biztos benne, hogy terhes vagy. A cisztától is lehet pozitív a teszt.
2019. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mint már írtam menj minnél korábban orvoshoz! Ez nem vicc, a barnázás sosem normális terhesen, még akkor sem, ha sokaknál előfordul.
2019. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igen sajnos, lehet hogy tényleg cisztától pozitív. Kedden megyek orvoshoz, kívàncsi vagyok. Remélem csak jó híreket kapok.

A terhességi tesztjeim eléggé erősek,de lehet csak cisztától azok....

2019. júl. 7. 19:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Ciszta nem okozhat ennyire erős pozitiv teszteket... Sőt.. Nem minden esetben okoznak pozitiv tesztet. Ezt orvos is mondta. Nem tudom miért kell ijesztegetni. Kedden meg úgyis kiderül! Drukkolok!
2019. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon aranyos vagy! Éjszska a melleim nagyon fàjtak. Remélem baba :)
2019. júl. 8. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!