Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is látszott 8 hetes...

Másnak is látszott 8 hetes terhessége?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok és harmadik baba. Nagyon furcsállom, hogy szűk ruhában konkrétan látszik (be se tudom húzni) a hasam :) első hetekben puffadtam, de ez mult héten elmúlt. Most meg ha hanyatt fekszem, akkor is máshogy áll, meg ha állok, akkor is látom. Az első baba 16, a második 10 hetesen kezdett látszani. Ti hogy voltatok?
2019. júl. 8. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is 3. baba, huh, hát kíváncsi vagyok, most lépek a 6. hétbe de annyira puffadok és olyan nagy a hasam, hogy ma már a munkahelyemen is kigomboltam a nadrágot! 😅
2019. júl. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
A második nekem is ilyen korán látszott. 😊
2019. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En is nagyon puffadtam, igy leszoktam a szűk rucikról hogy ne legyen már olyan feltűnő mikor még nem is a baba látszik. Most elmúlt a puffadás teljesen, a mellem nagyon nagyot nőtt meg hát frankón kidudorodik alul egy kis kerekség,kicsit kemény is, ez a mehem. Olvastam ezt de fura átélni:)
2019. júl. 8. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Unokatesómnak az első is 8 hetesen úgy látszott, hogy letagadhatatlan volt
2019. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

Nekem a hrmadik baba is csak boven felido utan kezdett latszodni, pedig en is vekony vagyok.

Az elso trimeszter vegeig puffadtam, de inkabb csak estenkent.

Mindenkinek mas, de edzettsegtol inkabb fugg, mint testalkattol. Ha a hasizom nincs visszaerositve es a hasfal gyenge a korabbi terhesseg(ek) miatt, akkor a tobbedik terhesseg hamarabb meglatszik, ez fuggetlen attol, hogy vekony vagy erosebb testalkatu a kismama. Sot, vekonyabbakon meg feltunobb lehet.

2019. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tök fura,mert amugy kockas volt a hasam, 8 eve edzek :O lehetnek izmosabb, de nem ereztem hogy gyenge lenne a hasam :)
2019. júl. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!