Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyú viszketés, apró...

Iszonyú viszketés, apró kiütések a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve,31 hetes kismama vagyok,eddig minden rendben volt,de 2 napja elkezdtem iszonyúan viszketni...a vakarózást apró tűhegynyi,szinte láthatatlan kiütések okozzák,amik megduzzadnak a vakarózás hatására,és képes vagyok véresre vakarni őket!Az egész testemet érinti ez a probléma,csak az arcomat,talpamat és tenyeremet nem...volt valaki hasonló problémával? A dokim most nyaral,csak egy hét múlva tér vissza..válaszaitokat előre is köszönöm!

2019. júl. 9. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyena végen sajnos, nem nagyon s3gített semmi 😩
2019. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez napallergia. A hormonok hatására kijöhet annál is akinek azelőtt nem volt.

Hűvös szoba, Napra tilos mennem olyankor.

Ha neked is ez, akkor a Bioderma napallergia elleni naptejét ajánlom jó vastagon, mielőtt utcára mész!


De persze nem ezer százalék hogy ez van neked is, de a napallergia pont ilyen.

2019. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Napallergia nem lehet,mivel mióta elkezdődtek a panaszaim még napon sem jártam...van egy 2 évesem aki beteg volt a napokban,úgyhogy szobafogságra voltunk ítélve :( teljesen tanácstalan vagyok,ez nagyon rossz...kedves első,szülés után megszűntek a panaszok?
2019. júl. 9. 12:46
 4/7 anonim ***** válasza:
A viszketés és a kiütés is utalhat májproblémákra. Jó lenne minél hamarabb utánajárni. Ne várj egy hetet, mindenképp járj utána.
2019. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt utolsó trimben.


még a szülés napján is vakaróztam,már minden irritált. ahogy meglett a fiam, mintha elvágták volna, elmúlt.


az én orvosom aztmondta, lehet találgatni, de elfog múlni.

terhesség alatt gyengébb az immunrendszer, bármi kicsaphat,ami azelőtt soha.

2019. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A múlt héten voltam kivizsgáláson,vérvételen..májfunkciókat is néztek..minden rendben volt..
2019. júl. 10. 08:35
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,ugyanígy voltak neked is kiütéseid?mikor kezdődtek?
2019. júl. 10. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!