Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első két terhessége...

Akinek az első két terhessége alatt volt vaginalis visszere a harmadik terhességnél hogy alakult?

Figyelt kérdés
Első terhességnél a végefele jöttek ki a visszereim a jobb lábamon és a nagyajkakon is. Második babával (14 hónap múlva) már az első trimesztertől egyre durvult a dolog, végig kompressziós harisnyát hordtam, alig akarta bevállalni az orvos a hüvelyi szülést olyan visszeres volt a vaginám kívül-belül. Ha majd tervezünk harmadik babát elfogok menni szakorvoshoz ezzel a problémával, de kíváncsi lennék tapasztalatokra. Akinek voltak ilyen problémái az első két terhességkor, annak a harmadik terhességnél hogyan alakultak ezek? A lábamon teljesen elmúltak a visszerek, a nagyajkaimon picikét megmaradtak.
2019. júl. 9. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy érdemben nem tudok válaszolni, mert az első kettőnél én megúsztam. A harmadiknál viszont volt minden :/ Én is féltem, hogy problémát okoz, de végül nem lett belőle gond, hüvelyi szülés volt.
2019. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!