Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki külföldön...

Van itt olyan aki külföldön vállalt gyereket? Hogy lehet összeegyeztetni?

Figyelt kérdés
Segítség nélkül nehéz. Pláne úgy hogyha Angliát nézzük csak 9 hónapot lehet otthon lenni a babával...
2019. júl. 10. 10:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Valóban nehéz. 3 hetes a babám, Angliában élünk. Én őszintén vallottam, hogy a babát “magamnak és a férjemnek” szülöm, és még mikor a pocakban volt, akkor is hallgattam édesanyámtól, testvéremtől, hogy majd jönnek segíteni. Mindig mondtam, hogy ne azért jöjjenek, hanem látogatóba, élvezni a babával töltött időt. Huh, hát tényleg iszonyat jól jött, hogy itt voltak és segítettek. Mióta egyedül vagyok a babával szinte egész nap, ki vagyok purcanva, pedig 2 hete vagyok csak vele “egyedül”. :D Szóval nekem nagyon nehéz, le lehet pontozni. Teljesen mindegy, hogy miért, de ha nincs segítség, akkor bazi nagy feladat egyedül végigcsinálni. Mondjuk az én drágám extrasírós-sehogysejó-rosszalvó baba, nyugisabb babával biztosan könnyebb.
2019. júl. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

Pontosan! Plusz az olyan szuperanyák ahol a férj eltudja tartani egy keresetből a családot azok egy szót sem szólhatnak. A nursery sem 2 font...

2019. júl. 10. 11:11
 13/13 anonim ***** válasza:

Vagy otthon vagy 9 honapot es utana "eltart" a parod, mert ez kulfoldon konnyebben megvalosul, mint itthon, vagy reszmunkaidos allast keresel, mert ezt is lehet kulfoldon talalni, itthon pedig nehezen.


Vagy hazajottok, DE mivel nincs meg az elmult 2 evben az 1 eves munkaviszonyod kapsz 3 evig 25650Ft-ot ami lof.szra se eleg... De legalabb tobb, mint ha nem adnanak semmit, mint kint, kuldoldon.


Vagy hazajottok babatervezes elott, sokkal, eleritek a maximum gyed osszeget (nem nehez) es 1,5 evig kapod, elotte a csed nincs maximalva, az 6 ho.

De ez az eset gondolom nem jatszik, nem lenne megeros felelni a tartalekaitokat sem ez ido alatt.

2019. júl. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!