Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetesen normális hogy a...

Nórika 2000 kérdése:

35hetesen normális hogy a babám 1500g? 155cm vagyok párom 170cm

Figyelt kérdés

2019. júl. 11. 19:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocs, gramm akart lenni az a 2300 és 2200 :-)
2019. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ igazából csak a súlyára mondják hogy nem felel meg 35hetesnek minden más rendben van
2019. júl. 12. 12:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, hogy a súlyt haskörfogatból, combcsontból es fejkörfogatból számolja ki a gép. Ha ezek megfelelnek a 35. Hétnek akkor a súlyának is meg kellene. En voltam aki 35. Hétre szült 1840 grammos babát. Nalunk a feje normális méretű volt, ami a legfontosabb, a hasa volt kicsi meg a combcsontja rövid, ami arra utalt, hogy kicsi, sovány baba lesz. Így jött ki nála mindig a kicsi súly UH-n. Nálam nem mérték el, tényleg kisebb volt, de kint ugy nőtt mint a gomba, most lesz egy éves és megfelel a korának a hossza és a súlya is.
2019. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #13-as Válaszolóval. Nincs olyan hogy csak a haskörfogat nem jó. Ugyanis a súly becslés nem arról szól, hogy az uh látja a súlyt. Hanem néhány dolgot egybevetve egy matematikai képlet alapján megbecsülik. Innen pedig logikus, hogy ha minden jó csak a haskörfogat nem, az becslés alapján nem lesz ilyen kis súlyú a becslés.

Én voltam a másik Válaszoló akinek egész apró babája született. 1380 gramm a 34. héten (1520-ra becsülték, de kaptam tüdőérlelőt, ami egy kutatás szerint 100-200 grammal is csökkentheti a baba súlyát, szóval lehet hogy volt akkora is) . Nekem toxémiám volt ezért nem tudott már fejlődni, de a fő az volt, hogy a buksija megfelelő volt.

2019. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg minden megfelelő és nekem sincs semmilyen problémám az elején magas volt a vérnyomásom de a gyógyszer 20.hétre beállította és így jó most egy picit aggódok hogy nem megfelelő a súlya remélem hétfőn az ultrahangon már megfelelő lesz
2019. júl. 13. 19:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagytok? Mi volt az ultrahangon?
2019. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!