Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb megoldás nem...

Mi a legjobb megoldás nem akarom ezt a babát?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4+3 napos terhes vagyok most nem első baba, és szerettem volna! De most úgy vagyok vele én nem akarom én nem állok készen én képtelen vagyok gyerekre... mit tegyek? Vetessem el? Teljesen össze vagyok zavarodva! Volt valaki ugyan így?

#a babát
2019. júl. 11. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%

Ilyenkor sokan összezavarodnak, ez normális, a gyerekvállalás nagy dolog.

Én még annál a babánál isméreztem ilyet, akire éveket vártunk, de aztán szépen elmúlt.

2019. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Mi változott? Sajnálom, hogy ìgy gondolod.Bárcsak nekem lett volna pozitìv ez a hònap...Kevés az infò, ìgy nehéz tanácsot adni. Lehet csak a hormonok zavarnak be most nálad.
2019. júl. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb megoldás, hogy beszélsz egy szakemberrel. Azért én nem rohannék rögtön abortuszra úgy, hogy tervezett baba volt. Lehet, hogy ez egy átmeneti dolog, amin még egy szakember bevonása jó ötlet lehet.
2019. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A kolléganőm kisbabát vár, nagyon akarta. Terhes lett, először boldogság teljes mértékben..utána már abban se volt biztos, hogy a férjével akar e élni, annyira összezavarta saját magát. Most 14 hetes kismama, boldog nagyon :)
2019. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Így van ahogy az utolsó mondja most már abban sem vagyok biztos, hogy én a párommal akarok élni! Nem ismerek magamra! Jelenleg azt érzem sem a babát sem ezt az embert nem akarom! Vele első közös baba lenne
2019. júl. 11. 20:20
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

Abortusz

Aztan kiderul h jo dontes volt e

Altalaban az ha ketsegei vannak mar az elejen a nonek...

Megtartani ugy h nem is akarod es spec a parodat sem ...

De a te eleted te dontesed ...

2019. júl. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
3 év várakozás után sírtam a pozitív teszt láttán, aztán rá kb. 2 órára azért hogy én ezt mégsem akarom. Valahogy úgy gondolom, hogy ez normális dolog. Szerintem várj pár napot, míg tudatosul benned ez az egész. Ha nyugodtan átgondolod,beszélgetsz sokat a pároddal, lehet nem így fogod gondolni, mint most.
2019. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hetes terhesen megpofoztam a párom. Életemben nem ütöttem meg senkit, akkor vmi hormonlöket lett rajtam, mire észbekaptam, már csattant...

Szócal szerintem is nyugi es adj magadnak pár napot.

2019. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok
2019. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondold ezt át,átmeneti pánik sok mindenkinél előfordul.
2019. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!