Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a legjobb megoldás nem...

Mi a legjobb megoldás nem akarom ezt a babát?

Figyelt kérdés
Sziasztok 4+3 napos terhes vagyok most nem első baba, és szerettem volna! De most úgy vagyok vele én nem akarom én nem állok készen én képtelen vagyok gyerekre... mit tegyek? Vetessem el? Teljesen össze vagyok zavarodva! Volt valaki ugyan így?

#a babát
2019. júl. 11. 19:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még. Beszélgess pároddal, próbáld a kapcsolatotokat egyben tartani. De ha az sem megy, akkor lehet tényleg abortusz lesz... De még ne add fel! Szurkolok, de persze neked, nektek kell döntenetek. Akárhogy is történik, annak úgy kell lennie.
2019. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hormonok


Nálam is volt hasonló

2019. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Szia! Én idén március 17.-én este a kórházban spontán vetéltem el! Most újra itt a kezemben a pozitív teszt! A szülés kiírt időpontja pontosan ugyan úgy március 17.! Sokkot kaptam!


30 éves vagyok örök életemben szabályos 28 napos ciklusaim voltak mindig közép időben volt ovu! Soha nem volt késés! Sem olyan, hogy előbb jöjjön! Kivéve a májusi mensit követően mert a júniusi 1 héttel korábban érkezett! Ott álltam széttárt karokkal akkor nem értettem mostanra tudom ezt úgy hívják Karma!

2019. júl. 11. 21:15
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nyugodj meg. Ha még csak éppen teszteltél, akkor nincs kiírt időpont, mert senki sem tudja mikor fogant a baba pontosan.

Valószínűleg még nem dolgoztad fel az előző babát, azért pánikoltál be. Kicsit úgy hangzik, mintha büntetnéd magadat. Adj pár napot, ha valamiért végül meg is el akarnád vetetni, arra is van még idő. De ne hozz meg egy ilyen döntést hirtelen felindulásból

2019. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy azért nem egy másik kategóriába tetted, mert belül érzed, hogy megtartod!
2019. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Nyugi, ezek a hormonok miatt vannak. Én szülés elötti nap voltam nagyon ki(programom császár volt), hogy"úr isten mit fogok én kezdeni egy csecsemő el... Azt sem tudom, hogyan kell bepelenkázni,megfogni..stb...aztán amikor meglett a gyerek mintha elfújták volna ezeket a gondolatokat! Utólag visszagondolva nevetségesek voltakbezek a félelmek.... Ma már 3 gyermekem van
2019. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, 4+3 hetesen hogy lehet kiírt időpontod? Szerintem ezen ne idegesítsd magad, a szülés várható időpontját úgyis valószínű többször fogja a doki módosítani pl ultrahang alapján. Még nem vagy túl a vetélésen, ezért erezhetsz így. Kívánom, hogy szedd össze magad, próbálj pozitívan gondolkozni, érezni, létezni! 😘
2019. júl. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
64%

Én Semmiképp nem ölném meg a gyerekemet, a saját véremet, magzatomat. Ő már él... És nem csak akkortól, amikor megszületik.

Add örökbe inkább...

2019. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne egy pszichológushoz elmenned.
2019. júl. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Voltál már orvosnál? Ha meglátod azt a picipöttyöt hiddel mashogy fogsz erezni ;)
2019. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!