Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyucik! Akiknek kis korkülönb...

Anyucik! Akiknek kis korkülönbség van a gyerkőcök között, megosztaná velem a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Kisfiam 13 hónapos, örök mozgó baba. Ma egy napos késésnél 2 azonnal pozitívat teszteltem (és igen erőset), dokihoz hétfőn megyek de nem is kérdés hogy megtartjuk. Mennyire nehéz egy csecsemővel és egy totyogóval? Szívesen olvasom a tapasztalataitokat :)
2019. júl. 13. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos volt a nagy a pozitív tesztkor, teljesen tökéletes így! Mondjuk biztos nagy könnyítés volt, hogy a kicsi eszik-alszik-csendben nézlődik baba lett
2019. júl. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kis+kork%C3..


Telis-tele a gyakori ezzel, én elolvasgatnám ezeket, tényleg hetente legalább 2-3 kérdés pont ezt taglalja.

2019. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó időbeosztás kérdése és akkor ok lesz.
2019. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Követem


Sosem elég az ilyen kérdésekből


11 hós volt a lányom a pozi tesztnél

( tervezett volt, csak mensi nélkül azt hittük tovább tart)


Én is izgulok milyen lesz

2019. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így voltam, mint te. Örökmozgó kisfiam pont 13 hónapos volt, amikor pozitívat teszteltem (mondjuk tervezett volt, de attól még meg voltam ijedve, hogy lesz). Az eleje (kb az első 4 hó) volt kutyakemény. Viszont nagy szerencsém volt, mert másodszorra egy rendkívül nyugodt, békés természetű kisasszonnyal áldott meg a sors, úgyhogy kb nem is lehetett észrevenni, hogy újszülött volt a háznál. A kisfiam viszont rengeteg törődést, figyelmet igényelt az első időszakban, és ezt maximálisan próbáltam megadni neki (22 hós volt, amikor a kicsi született, a dackorszak legkellősebb közepén, szóval nem volt egyszerű, de vettem egy nagy levegőt, mondván ezt most le kell húzni és lehetőleg türelemmel és megértéssel; volt, hogy összejött, volt, hogy nem...). Holnap lesz egyéves a kicsi, most érzem úgy, hogy teljesen ura vagyok a helyzetnek, de ahogyan említettem, a legdurvább volt az első négy hónap, onnan - kisebb-nagyobb hullámvölgyekkel - de egyre jobb lett.
2019. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22 hónap a korkülönbség a lányom és a fiam között. Lányom 2,5 éves, a fiam 10 hónapos. Szerencsére minden simán ment, nem nehéz egyáltalán. Volt egy hullámvölgy, amikor 2 hónapig a kicsi óránként kelt (kijött 8 foga), de az sem volt vészes, valahogy átáll az ember agya erre. Én nagyon élvezem, harmadik baba már úton van:).
2019. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) Kicsit tartok tőle, de ha össze nőnek könnyebb lesz (mindenkitől ezt hallottam :D) Gratulálok Nektek is a babához! :)
2019. júl. 15. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!