Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen lehet emelni?

Terhesen lehet emelni?

Figyelt kérdés
Láttam egy nőt már elég nagy volt a hasa és a kisfiát vitte ölbe,olyan 2-2,5 èves lehetett. Nem lehet baj a terhességgel ilyenkor?
2019. júl. 14. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Van már gyermeked?


Van egy 2.5 éves kisfiam aki 15kg. Jelenleg 16 hetes terhes vagyok és mivel problemamentes a terhességem így emelem őt. Nem cipelem, de ha kell felemelem. Ha ott a férjem is atveszi tőlem de ha ketten vagyunk es szükséges emelem őt. Nyilván figyelek hogy ne sokat, csak a muszáj es leginkább egyből le is ülök vele, de előfordul.

2019. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként úgy tudom kb 10kg-ig lehet emelni, es nem mindegy hogy.. (hajolva nem ajánlott, inkább guggolva)
2019. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hacsak az orvos azt mondja nem, akkor lehet.


Nem lehet elkerülni, pláne ha van nagyobb gyerek

2019. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha az ember egy cementgyárba dolgozik és napi szinten cementes zsákokat cipel a hátán, akkor azt nem kéne terhesen, de azért ha valaki terhes, az nem betegség, csak egy állapot. Vannak olyan dolgok, amiket terhesen is csinál az ember. Pl. felveszi és megszereti a nagyobb gyermekét. Nyilván nem viszi napi szinten az ölébe és cipeli úgy, de azért ha ennyitől baj lenne egy terhességgel, akkor azt hiszem, hogy nem sok ember élne a földön...Nyilván, ahol meg gond van a terhességgel, azt úgyis jelzi az orvos és akkor az anyuka nem emelget semmit és senkit. Nyilván akit láttál, annak teljesen problémamentes terhessége van.
2019. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amihez hozzá van szokva a szervezeted, azt csinálhatod. Én napi szinten emelgettem a négyévesem, a terhesség alatt is ezt teszem.
2019. júl. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és a kislányom 15 kg,sokat kell emelgetnem de a testem már hozzászokott ehez,akkor van gáz ha valaki ugy emelget nagy sulyt hogy előtte azt nem tette.
2019. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5eves a fiam, 32hetes terhes vagyok. Én nem emelem fel, megerti. 16hetes voltam mikor a doki látta h fel teszem a székre, rám is szólt.
2019. júl. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!