Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy elment a baba?

Lehet hogy elment a baba?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok. Egy hete elkezdtem tompa fájdalmat érezni az alhasamban, majd három napja barnáztam. Tegnap előtt rózsaszín folyásom volt, melyet tegnap már vér váltott fel. Ma is vérzek, azonban az alhasi fájdalmam teljesen megszűnt. Volt már valakivel ilyen? Lehet hogy elvetéltem?

2019. júl. 16. 21:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
:( Sajnos elment. Az élénk, piros vér, vagy a rózsaszín sosem jó jel. :(
2019. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol van

Unokatesómnak simán foglalkoztak vele Németországban.


Lehet valóban elmegy a baba.

A vérzés sosem normális terhesség alatt..

2019. júl. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mára teljesen megszűnt a vérzés.
2019. júl. 17. 12:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nem vetélés inkább kémisi terhesség volt.Nekem is pozi volt a teszt,rá egy hétre megjött.Ilyenkor hamar teherbe lehet esni újra!
2019. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha darabos volt a vérzés, akkor nagy valószínűséggel elment a baba. Ha nem, akkor lehet, hogy méhszájseb vérzik. Azért ha Magyarországon leszel, nézesd meg ultrahanggal.
2019. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én hematòma (vérömleny) miatt véreztem 5.-6. hét között. Kevés élénk piros - rózsaszín volt. Kórházban tartottak miatta 4 napig, progeszteron pótlást kaptam, de semmi jóval nem biztatott az orvos. 50-50% volt, hogy megmarad a baba. Szigorú ágynyugalom volt elrendelve es ez tényleg azt jelentette, hogy csak mosdóba mentem, azon kívül fekvés volt.

12 hétre felszívódott a hematòma :)

30 hetes vagyok most.

2019. júl. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!