Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig dolgozott konyhán...

Ki meddig dolgozott konyhán terhesen? Ha épp meg csinálta a dolgát le tudot ülni? Nekem nem nézik ezt jó szemmel azt mondják menjek segíteni . De nekem nem nagyon segítenek .

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Lehet lepontoznak, de szerintem minden terhes nő akkor dolgozzon, ha teljesen el tudja látni a munkáját, nem szorul segítségre, vagy extra pihenőkre.

Én is terhes vagyok, tudtam, mikor kell abbahagyni, nem akartam rászorulni a kollégáimra, vagy hogy rossz szemmel nézzenek rám, hogy én kivételezett állapotban vagyok.

2019. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen egyetértek az 1. válaszolóval.
2019. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk be van osztva ki mit csinál ha épp én gyorsabban megcsinálom akkor ha van időm le ülök . És várok míg újra kell csinálni . Ez gond ? Reggel 7-9 ig megszoktam csinálni utána kb 1 óra szabad abból szoktam le ülni 20-30 percre - utána 14 ig újra nincs megállás . Utána ebéd így újra kb 20 perc 16 ig már kicsit laza de ezek a pihenések soknak tűnnek ?
2019. júl. 17. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Addig dolgozz amíg bírod, az első válaszolóval egyet értek. Én 20 hetes voltam amikor úgy éreztem elég volt, nem szorultam másra, nem volt plussz pihenőm.
2019. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Eszembe nem jutott volna addig gyereket vállalni, amíg szakácsként dolgoztam. Pont ezért.
2019. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom 20-25 hét az amíg szeretnék dolgozni
2019. júl. 17. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem néznék jó szemmek és fizikailag meg lelkileg sem érezném jól magam akkor már tuti nem dolgoznék. Vagy esetleg 8 óra helyett 4et, vagy beszélnék a főnökömmel hogy már kevesebbet birok, és ha nem nézi el akkor inkább befejezném, Ezeken a köztes megoldásokon elgondolkodnék.

Nem tudom most hány hetes vagy, de ha elkezd majd rohamosan növekedni a pocakod főleg jóval lassabban fogsz majd tudni mozogni, és nehezebben fogod bírni.

Nekem a barátnőm nem konyhák de vendéglátásban dolgozott. 20 hetesen még semmi baja nem volt, 25 hetesen már nagyobb volt a hasa, ekkor kezdett kevesebbet dolgozni, így a 32. hétig bírta a munkát.

De szerintem ez nagyon egyéni ki hogy viseli, mennyit hízik pl, stb,..

2019. júl. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha be van osztva, kinek mit kell csinálni, akkor akár terhes vagyok éppen akár nem, akkor sem dolgoznék más helyett. Kérdezz vissza, odaadja-e a fizetése rád eső részét, ha már elvárja, hogy minden nap besegíts?!
2019. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!