Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek múltak e teljesen a...

Valakinek múltak e teljesen a tünetei 9. hetes kortól?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy mellbimbó érzékenység,émelygés,hányinger,fejfájás,minden egyszerre.
2019. júl. 18. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van olyan akinél pont úgy törten mint nálad,de azt tudni kell hogy ez semmit nem jelent ,mivel van akinek nem is jelentkezik semmilyen tünet egész terhesség alatt ,olyan is van hogy elmúlik aztán pár hét múlva újra jelentkezik ,ezen nem éri meg gondolkodni .
2019. júl. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 8 hetesen mult el egyik naprol a masikra minden tunet. Jol megijedtem, szaladtam az orvoshoz. Hala Istennek minden rendben volt. Soha utana nem jott elo semmilyen tunet. En a szerencsesek koze tartoztam ebben. 😊
2019. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is, en mindenesetre nem tartozom ezek koze. 15 hetes vagyok, neha meg van hanyingerem, faradt vagyok allandoan, a melleim sem allandoan, de meg neha fajnak.
2019. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!