Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma terhesség alatt....

Trrttto kérdése:

Hematóma terhesség alatt. Lehet ilyen problémával utazni?

Figyelt kérdés

Még az elején járok, 7 hetes terhes vagyok. Az első ultrahang után talaltáltak egy hematómát a magzatbukor mellett. Kaptam rá gyógyszert és pihenésre ítélt a doki.

Hétvégén megyünk Horvátországba. 6 órás út. Az orvos rám bízta a döntést, nem mondott semmi konkrétumot, nem tiltotta, de nem is mondta hogy nyugodtan menjek.

Szerintetek van negatív hatása a vérömlenyre ha bevállalom a nyaralást?



2019. júl. 3. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ilyenkor a hodszú ülés, zötykölődés sokat árthat


Nem nagyon kellene...


De rajtad áll

2019. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék
2019. júl. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem mennék, kb. az ágyból nem mernék kilelni... Nálam fedte a lepény a méhszájat, míg azt nem mondták feljebb ment én nagyon kíméltem magam, pedig kb. csak a szextől tiltott el a dokim, de nem akartam egy apró lehetőséget sem adni annak, hogy gond legyen. Gondolj bele mit éreznél ha útközben vagy akár ott érne valami, lehet köze nem lenne ahhoz, hogy mégis utaztál, de mondjuk én soha nem tudnám legyűrni a lelkiismeretfurdallást.
2019. júl. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de akkor most hematoma vagy mióma.Csak azért kérdezem mert reggel még azt írtad miómád van,most meg ez.Azért nagyon nem mindegy szerintem,főleg ha utazni készülsz.
2019. júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes voltam, mikor megindult a hematomám, ami nagyobb volt, mint akkor az embrió. Én lemondtam a nyaralásd, 3 orás ut lett volna, de a dokim azt mondta, jobb, ha pihenek vele, míg felszivodik. Nekem nem ért annyit 1 hetes nyaralás, hogy esetleg elvetéljek.
2019. júl. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. A baba az első.
2019. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

És hematóma. Ezért is lett újrakérdezve

2019. júl. 3. 14:34
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Most akkor hematoma vagy mioma?? Reggel a feltett kerdesedben mioma szerepelt. Nem mindegy. Hematomaval otthon maradnek.
2019. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Pihenést írt elő a doki. Te meg Horvátba uzaznál helyette..... Gondolkodj.

A hematoma vérömleny, ami vagy felszívódik, vagy kifakad. Utóbbi esetben kisodorhatja az embriót. Azért kell kímélni magad, és pihenni, hogy ezutóbbi ne történjen meg!

2019. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Gondolkodunk. Épp ezert tettük fel a kérdést rögtön vizsgálat után.

Semmilyen útbaigazítást nem kaptunk a dokitól. A pihenés meg pihenés, itthon is és tengerparton is. Az utazásra terjed ki a kérdés.

2019. júl. 3. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!