Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végülis milyen a barnázás?...

Végülis milyen a barnázás? Nem tudom eldönteni, hogy nekem az van-e.

Figyelt kérdés

Sárga folyásom van, 7 hetes vagyok, minimális hematómát fedeztek fel.

Barnázással mentem be de inkább sárgának mondanám, kifejezett barnának semmiképp.

A barnázás milyen?


2019. júl. 19. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barna. Olyan, mint a sárga csak barna.
2019. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
:DDDDDD
2019. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztasági betéten jól látszik a különbség, sokkal sötétebb a rendes folyásnál, kb olyan mint menstruáció legelején vagy végén, amikor már csak épp hogy megvan (ha neked szokott ilyen lenni, nem tudom, mindekinél ilyen-e). Ha épp sikerül elcsípni a folyást, wc papíron frissen egyértelmű, ha átlátszó, az lesz ugye később sárga, a vér már akkor frissen barna színű. Nem tudom ettől értelmesebben magyarázni, remélem azért érthető így is.
2019. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha megtörlod pisilés után, akkor barnás sárgás a wc papír
2019. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan mint mikor a vér már megszaradt :D tegnap véletlenül a falon maradt a kilapított szúnyog nyoma...máraolyan barnás lett, mint amikor barnázik az ember.
2019. júl. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙃
2019. júl. 20. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!